Connect with us

Hi, what are you looking for?

Služby

Období studií je i o cestování a užívání si života. Na co ještě čekáte?

studium v zahraničí

V mládí bychom měli vytáhnout kotvy a vyrazit do světa. Ne nadarmo se říká, že škola života je ta nejlepší, kterou můžete dostat. Stále více studentů se přihlašuje na studijní pobyty typu work & study nebo vyrážejí pracovat do zahraničí v rámci work & travel.

V obou případech si něco vyděláte, něco se naučíte a něco poznáte. A v mládí je na to ta nejlepší příležitost, protože kromě studia těch dalších povinností mnoho nebývá. V dospělosti se to rychle změní, přijde rodina, práce a cestovatelské zážitky se super partou ze studií už nikdy nedoženete.

Čím dříve vycestujete, tím lépe

Pokud si myslíte, že jste na vycestování ještě příliš mladí, tak to opravdu nejste. Velmi populární je třeba už středoškolské studium v zahraničí. Pokud navíc budete studovat v zahraničí, tak z toho je rovněž pěkný záznam ve vašem životopisu. Mnoho zaměstnavatelů takové zkušenosti oceňuje a vy můžete mít v budoucnu větší šanci získat vysněnou práci.

Dle země bývá studium možné v rozmezí od 13 do 19 let. Studovat lze různě dlouhou dobu, může to být měsíc, ale lepší je určitě aspoň celý rok. Mezinárodní jazykové agentury navíc poskytují kompletní servis, díky kterému se nemusíte bát vycestovat. Pomohou vám:

  • Vybrat vhodnou střední školu
  • Zajistit ubytování v rodině
  • Poskytnout podporu na místě

Budete tak mít jistotu, že se nepouštíte někam do neznáma. Kromě rodin lze ubytování řešit také v rezidencích, jejichž chod má pod kontrolou pedagogický pracovník. Zázemí v místě studia zase pomůže vyřešit veškeré možné problémy.

Naučíte se jazyky

Naprosto zásadní výhodou všech pobytů v zahraničí je, že se zdokonalíte v jazycích. Doporučit lze třeba jazykové pobyty na slunné Maltě. Přijdete do kontaktu s rodilými mluvčími a musíte se zvládnout domluvit. To je ta největší motivace k tomu se zlepšovat a neustále na svých jazykových dovednostech pracovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 70 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Komentáře

komentáře

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Doporučujeme

COPYTRH.cz – online tržiště služeb pro prodej a nákup PR článků a obsahu

MIKROJOBy.cz – online tržiště – mikroslužby od 100 korun. Nakupujte a prodávejte nejlevněji na trhu

Podobné příspěvky

Bydlení

Vinylové podlahy patří v současnosti mezi nejpopulárnější podlahové krytiny. Jsou velmi příjemné na chození a přitom neobyčejně odolné. Údržba vinylových podlah je jednoduchá a...

Služby

Mezi občany České republiky se dlouhodobě vedou spory, jaká forma vydělávání peněz je vlastně pro člověka výhodnější. Pravdou je, že zaměstnání i práce na...

Návody a nápady

Vzdělání je důležitou součástí našich životů. Pokud si zvolíme obor a školu, která nám vyhovuje, a tedy studium, o které reálně máme zájem, mělo...

Zajímavosti

Lékaři je v současnosti tento problém označován jako syndrom. Konkrétně pak syndrom poruchy chování. Mezi další rozšíření názvy pak patří kojenecká kolika. K těmto problémům nejčastěji...

Náš tip