Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Během zdokumentovaného sympozia pořádaného NASA Buzz Aldrin prohlásil, že Měsíc byl již před jejich příletem obydlen jinými mimozemskými druhy

Během dobře zdokumentovaného sympozia pořádaného NASA Buzz Aldrin prohlásil, že Měsíc byl již před jejich příletem obydlen jinými mimozemskými druhy, a navíc se objevily známky kolonizace zemského satelitu.

Podle Aldrina, když mise Apollo 11 dorazila na Měsíc, mimozemská rasa si všimla jejich přítomnosti. Ve skutečnosti byli mimozemšťané přítomností lidí velmi rozladěni a varovali je, aby odešli.

Aldrin dále uvedl, že jejich lodě byly mnohem lepší než naše, a to jak velikostí, tak technologií. Je zřejmé, že NASA měla v té době zájem o navázání kontaktu, ale nemohla to riskovat a bála se vyvolat na Zemi paniku. Kromě toho byl povrch Měsíce pokrytý podivnými stavbami a budovami, které nebyly vytvořeny člověkem. Pravděpodobně nějaké záběry existovaly, ale z pochopitelných důvodů se je rozhodli nezveřejnit.

Buzz Aldrin je bývalý americký astronaut, inženýr a pilot stíhačky. Jako pilot lunárního modulu mise Apollo 11 se stal spolu s velitelem Neilem Armstrongem prvním člověkem, který přistál na Měsíci. Narodil se v Glen Ridge ve státě New Jersey.

Autor: Stanislav Makovický, zdroj: Entertainment Tonight, Titulní obrázek: Pixabay.com/51581