Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Jak na barvy v interiéru podle znamení

Zařizování bytu může být pro někoho oříšek. Jak se poprat s barvami, když už dochází nápady. Nechte se inspirovat znamením, ve kterém jste se narodili. Možná přijdete na to, proč se s partnerem nemůžete na nějaké barvě dohodnout.

Beran, Býk a Blíženci, Rak

Ohnivé znamení Berana přitahují pastelové tóny, jako jsou žlutá, růžová a oranžová. V žádném případě by nemohli žít v domě vymalovaném ponurými a stresujícími barvami, které by potlačovaly jejich aktivitu. Býk miluje teplé odstíny v čele se žlutou a oranžovou. Často se na jeho stěnách nachází medová, jantarová i černá. Vzhledem k tomu, že jsou Blíženci přelétaví ptáci, se zařizováním interiéru si nedělají starosti. Přiklánějí se k jasným barvám a milují tapety s rozličnými vzory. U Raka najdete stěny vymalované tyrkysově, světle modře a bíle. Rak zbožňuje přírodní materiály.

Lev, Panna, Váhy, Štír

Interiér musí Lva nabíjet energií, proto nepohrdne královskou fialovou, ale i bílou barvou. Potrpí si na luxus. Panna se zaměřuje na zemité odstíny, krémovou, smetanovou. Zařízení je většinou z přírodních materiálů. Váhy milují hru s barvami. Zajímají se o zelenou, tyrkysovou a v jejich interiérech jsou pestrobarevné tapety. Štír má spadeno na červenou barvu, protože v něm vzbuzuje vášeň. Pro Štíra je důležitá i fialová.

Střelec, Kozoroh, Vodnář, Ryby

Interiér Střelců se neobejde bez modré a malachitové zeleně. Střelci dávají přednost živým květinám a fototapetám s obdobnými motivy. Kozoroh má v lásce kameny a kov, proto u něj převládají pastelové tóny a bílá barva. Pro Vodnáře je důležitá šedá a citrusová. Díky jeho tak trochu vědecké povaze vyhledává modernější typ bydlení. Ryby potřebují být obklopeny veselými barvami, které však nedráždí jejich vnitřní pochody. V tomto ohledu jsou skvělé odstíny mentolu a pastelu.

Tags:
Předchozí článek

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *