Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Milujete hokej? Vyrazte na NHL

V České republice je hned několik velmi populárních sportů. A jedním z těch, který má popularitu zaručeně největší, je rozhodně hokej. Ten tuzemský sice má úroveň, ale určitě ne takovou, jako je tomu v zámoří. I proto tam míří stále více hokejových fanoušků.

Vše zařídíte z České republiky

Pokud je pro vás NHL velké lákadlo, ale zároveň máte obavy z toho, jak bude vše pobíhat, můžete je starosti hodit za hlavu. To proto, že existují mnohé cestovní kanceláře, které se přímo specializují na téma sportovních zájezdů. Koupit lístky na NHL tam máte možnost přímo z pohodlí domova, s českou asistencí. Vybíráte tedy u českého prodejce a peníze platíte na jeho tuzemský účet. Stejně tak není problém ani s tím, že si budete moci pořídit kompletní zájezd, kde jsou zahrnuty:

  • Letenky a transfery
  • Vstupenky na utkání
  • Ubytování v hotelu

Výběr utkání je velmi zajímavý

Je jasné, že jak s ohledem na kvalit hokej, tak i s ohledem na atmosféru na stadionu je NHL úplně jinde, než tuzemská nejvyšší hokejová soutěž. Samozřejmé je také to, že si lze vybírat z celé řady možností. Velmi populární jsou určitě zájezdy na zápasy Pittsburgh Penguins. A to jak pro kvalitu týmu, tak i pro řadu známých jmen, kteří zde hrají. Ideální je vybrat i zajímavého soupeře. Aktuálně lze zvolit třeba variantu, kdy klub hraje s týmem New York Islanders. Ta ale nemusí být jedinou. Stačí jenom zvolit ten správný termín vašeho výletu za takzvanou velkou louži.

Ceny nejsou nijak vysoké

Z čeho má mnoho fanoušků také velkou obavu, to jsou rozhodně ceny. Je samozřejmě pravda, že zájezd něco stojí. Na druhou stranu ceny lístků nejsou nijak přehnané a ceny letenek také dlouhodobě klesají. Když se k tomu přidá fakt, že lze vyrazit na více než jeden zápas a zároveň poznat některá města USA, tak se jedná nezapomenutelný zážitek jak pro hokejového fanouška, tak i pro kohokoliv jiného.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *