Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Miriam (47): Manžel si našel neslušnou zábavu. Bojím se, že mě nakazí

Miriam je s manželem již více než 30 let. To, co se ale dozvěděla v posledním půl roce, ji naprosto zarazilo. Zatím jej ještě nekonfrontovala. Netuší, jak se zachovat.

Vždy bylo vše v pořádku

„Co se týče našeho sexuálního života, nikdy jsem nepozorovala, že by byl manžel nespokojený. Vždy mě chválil a ujišťoval, že jsem pro něj jednička. I proto jsem nevěřila tomu, když mi kamarádka řekla, že se o něm povídá, že chodí na jisté neslušné party. Říkala jsem si, že se zase lidé nudí a neví už, co by o druhých vymysleli. Myslela jsem, že je v našem manželství vše v pořádku,“ říká Miriam.

Byla jsem úplně v šoku

„Jednou mi to ale nedalo. Manžel si nechal telefon odemčený a já do něj nahlédla. Zjistila jsem něco, co jsem asi neměla nikdy vidět. Byla tam soukromá videa mého muže, jak je na jedné z takových party. Telefon jsem rychle zavřela a věnovala se svým činnostem. Poté jsem několik dnů nemohla spát a celé dny jsem plakala. Na otázku manžela, který zjišťoval, co mi je, jsem nebyla schopná odpovědět. Byla jsem v naprostém šoku.“

Co když mě nakazí

„Ještě víc než manželova lež mě ale svírá nejistota. Chodil tam i v době covidu, bylo to samozřejmě nelegální. Kromě pohlavně přenosných nemocí tak může domů donést i koronavirus. Jsem naprosto zdrcená. Přemýšlím nad tím, že vyhledám psychologickou pomoc. Můj život se mi naprosto zhroutil. Naše sliby i jeho chování najedou ztratily váhu. Nemůžu mu věřit. Proč mi celou dobu říkal, že jsem jeho jednička, když se chová takto? Je mi z něj opravdu na nic,“ říká Miriam.

„Vědomí, že si manžel našel dost neslušnou zábavu, mě velmi trápí. Beru to jako svou osobní prohru a selhání,“ uvádí čtenářka.

Autor: Stanislav Makovický, Zdroj: Redakce, Náhledový obrázek: RobinHiggins  z Pixabay 

Článek vychází z příběhu zaslaného naší čtenářkou. Z důvodu ochrany soukromí nebudeme uvádět skutečná jména. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.