Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Mladý muž přestal masturbovat na 90 dní: To, co se stalo potom, ho naprosto ohromilo

Masturbace je běžnou součástí života většiny lidí. Tento muž však nebyl výjimkou a rozhodl se s tím skoncovat. Nejenže se začal více věnovat sám sobě, ale také má nyní více energie a dokáže se lépe soustředit. Mnoho uživatelů Redditu se také pustilo do abstinence.

Neznámý mladý muž se o svůj intimní zážitek podělil na Redditu. Devadesát dní se zdržel masturbace, což mu prý natolik zlepšilo život, že se rozhodl s ní úplně přestat. Všiml si na sobě, že má nyní více energie, jeho mozek přestal sexualizovat běžné věci a dokáže se lépe soustředit. “Je pro mě snazší navazovat kontakty s lidmi a začínat konverzaci. Také jsem zaznamenal obrovský nárůst energie v posilovně a za tyto tři měsíce jsem na sobě zaznamenal obrovský pokrok.”

Kromě toho mu abstinence od samoučení dodala větší disciplínu; ráno vstává brzy a chodí cvičit do posilovny, což mu pomáhá zejména v těžších chvílích. Nakonec prozradil, že i kdyby šlo o placebo efekt, vůbec mu to nevadí, protože se mu díky této zkušenosti zlepšilo duševní zdraví. “Nebuďte otroky svých sexuálních tužeb, prosazujte se a staňte se lepší verzí sebe sama pro sebe, a ne pro někoho jiného,” řekl ostatním.

Uživatelé mu blahopřáli, že dokázal tak dlouho abstinovat. Někteří dokonce uvedli, že je jeho příběh inspiroval k tomu, aby se také vzdali onanie. “I když se jedná o placebo, výsledky nelžou. Jsou skutečné,” napsal jeden z komentujících.

zdroj: Reddit, Titulní obrázek: Pixabay.com/efes