Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Muž viděl v lese mimozemšťana: Vůbec nevypadají tak, jak jsme si dosud mysleli

Podivného tvora viděl jako dítě a od té doby je mimozemšťany téměř posedlý.

Mnoho lidí věří v existenci mimozemšťanů, i když pro to stále nemáme konkrétní a nezvratné důkazy. Pravidelná pozorování UFO a různá hlášení jsou však zajímavá, ale většina z nich má logické, jednoduché vysvětlení.

Zajímavá je například zpráva, o kterou se nedávno podělil 35letý Angličan Ben Walgate. Jeho život zcela změnilo údajné pozorování mimozemšťanů, které zažil v dětství při pěší turistice a kempování v Yorku, kdy se na odpočívadle odtrhl od ostatních a sám prozkoumával les – ani ve snu ho nenapadlo, co se stane.

Podle Bena se nacházel v části lesa, která nebyla příliš hustá, když spatřil něco neuvěřitelného: asi 20 metrů od sebe spatřil podivného, štíhlého, zeleného tvora, vysokého asi 1,8 metru, který kráčel po nohou – končetiny měl v porovnání s tělem velmi dlouhé a hlavu malou, na níž byly dvě černé oči.
Dokonce si prý hleděli do očí a Benovi tento zážitek stačil k tomu, aby od té doby viděl svět jinak, protože v současné době má na YouTube kanál, kde se věnuje podobným jevům a vnímání.

Podle Bena Walgatea byl tvor, kterého viděl, rozhodně mimozemský, protože měl zkrátka pocit, že zelený mimozemšťan není z naší planety. Údajné pozorování tohoto muže je mimořádně unikátní, protože dosud většina lidí v posledních desetiletích popisovala mimozemšťany jako malé, šedé s velkou hlavou a obrovskýma očima – takže jich dost možná existuje několik druhů. Je ovšem mnohem pravděpodobnější, že Ben měl v dětství jen bujnou fantazii.

Autor: Stanislav Makovický, zdroj: smechlapi.noviny.sk, Titulní obrázek: Pixabay.com/sergeitokmakov