Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Nádherné tykve jsou oblíbené podzimní dekorace

Dýně a tykve jsou jedním z nejrozšířenějších symbolů podzimu v Severní Americe a po staletí se objevují ve venkovní i vnitřní výzdobě. Symbol bohaté sklizně, tyto všestranné krásy mohou přidat sezónní dotek do každé místnosti, což je důvod, proč je možná tolik miluji. Zde je několik způsobů, jak jsme začlenili dýně a tykve do naší podzimní výzdoby.

Pokropení sbírky bílých tykví po celém obývacím pokoji propůjčuje ducha podzimu, aniž by převážilo počáteční design a tok prostoru. Zatímco jedna dýně na konferenčním stolku je rozhodně majestátní vzhled, a jak děti říkají v těchto dnech, je to “vibrace”. Estetika má největší dopad ve větším množství. V tomto krásném regálovém displeji monochromatické tykve umístěné v různých úrovních pohledu pohybují okem po celém díle a zároveň doplňují neutrální prvky, které již byly ve hře. Přidání sbírky tykví různých velikostí na konferenční stolek vytáhne téma do středu místnosti a dodá mu hloubku.

A series of cloches featuring gourds of all shapes and sizes.
Foto: TNS

Nic nepřekoná krásné odstíny, které tato sezóna přináší. Bohaté zlaté, zářivé pomeranče, tmavě červené, každý z nich prosí o pozornost. Chceme, abyste pocítili podzimní bohatství, a tak jsme pro tuto příležitost vyzdobili náš krásný altán – přezdívali jsme mu Dýňový palác.

Místo toho, abyste jen položili tykve na konferenční stolek nebo je náhodně rozházeli po svém prostoru, přemýšlejte jako návrhář a využijte příležitosti k tomu, abyste byli trochu kreativní. S trochou přemýšlení a účelného umístění budou tyto podzimní tykve vypadat naprosto elegantně. Líbí se mi myšlenka přidat je do pláště nebo přeměnit krbovou římsu na dýňovou náplast.

zdroj: detroitnews.com, Titulní obrázek: Pixabay.com/Hans