Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Tags: , ,

Největší záhada lidstva: Jsou UFO skutečná? Vědci přišli s novým objevem… a mají důkaz!

Existuje nespočet videí nebo obrázků UFO. Existují lidé, kteří tvrdí, že UFO je skutečné, a dokonce že se s mimozemšťany skutečně setkali. Někteří naopak na UFO nevěří a domnívají se, že jde o obyčejné sci-fi vhodné pro filmové zpracování. Nicméně samotný Pentagon nebo americké námořnictvo přišly s důkazy, které mohou vše změnit…

“Naše společnost získala za poslední rok a půl poměrně hodně materiálu,” uvedl Luis Elizondo z Akademie umění a věd pro Fox News. Elizondo také pro Fox News uvedl, že jeho organizace se blíží k definitivnímu závěru, pokud jde o vyšetřování “podivných jevů UFO”. Lorenzo se odvolával na materiál, který podle něj může, ale nemusí pocházet z vesmírné lodi. “Náš tým v současné době zkoumá fyzikální, chemické a atomové vlastnosti materiálu,” vysvětluje, ale zatím si ani on netroufá se stoprocentní jistotou tvrdit, že materiál pochází z UFA (neidentifikovaného létajícího objektu), takže zatím spolu s americkým námořnictvem dávají přednost termínu UAP (nevysvětlitelný letecký jev).

V létě 2017 unikly na internet tři nahrávky pořízené americkým námořnictvem. Zobrazují stíhačky, které se setkávají s neznámými objekty letícími vysokou rychlostí. Jejich pravost potvrdilo námořnictvo až na začátku letošního roku. V prohlášení dále uvedli, že tato videa neměla být nikdy zveřejněna. Záznamy vydaly ufologická společnost To the Stars Academy of Arts & Science a deník The New York Times.

První video pochází z roku 2004. Piloti v něm zachytili zhruba 24metrový objekt, který byl schopen neuvěřitelně rychlého stoupání a klesání. Další dvě videa jsou z roku 2015. V nich piloti stíhačky F-18 zachytili objekt pohybující se obrovskou rychlostí. “To je obrovský dron, kámo,” říká jeden z pilotů na videu. “Panebože, a letí to do větru,” řekne druhý. Podle mluvčího amerického námořnictva Joea Gradishera však záběry nikdy nebyly určeny široké veřejnosti. A co samotní piloti?

VIDEO amerického námořnictva z roku 2004:

K otázkám ohledně UFA se odmítají vyjádřit. Říkají, že termín UFO byl natolik zdiskreditován, že jej již odmítají používat, a i když během letu spatří na obloze letící objekt, ignorují jej a o svém zážitku jednoduše nemluví. “Lidé by si nás mohli snadno spojit se zastánci teorie o mimozemšťanech, což by nás mohlo připravit o práci. Nestojí nám to za to,” řekli piloti, kteří se objevili na nahrávce z roku 2004. Dozvíme se někdy, zda jsou UFO skutečná, nebo jen další populární konspirační teorie?

Autor: Stanislav Makovický, zdroj: pluska.sk, Titulní obrázek: Pixabay.com/Pawel86

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *