Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Otto (52): Manželka příšerně ztloustla. Neuměl jsem jí to říct taktně, teď toho lituji

Rok byl těžký pro každého

„Je mi jasné, že uplynulý rok byl těžký pro každého z nás. Já ale na vlastní oči viděl, jak se mi ze ženy stává něco, co si skutečně nepřeji. Začala se příšerně přejídat a naprosto se přestala hýbat. Nemohla chodit do fitka, bála se vystrčit nos z domu. Všude ve zprávách slyšela o tom, jak je vir nakažlivý, proto se bála vyjít z bytu, aby na chodbě nepotkala někoho nakaženého. Manželka se opravdu velmi bála,“ říká Otto.

Už to ale bylo moc

„Manželka ale přestala mít zájem i o sebe. Přestala se líčit, upravovat se, starat se o byt. Celé sny jedla a sledovala zprávy v televizi. Když jsem se ji snažil přemluvit, aby se mnou šla na procházku, odmítala. Z obchodu si nosila nezdravá jídla a doslova se ládovala. Bylo smutné ji tak vidět,“ říká Otto.

Nadal jsem jí, že je tlustá

„Moc jsme spolu nemluvili. Každý jsme chodili do práce, pak se chvíli učili s dětmi, nebo jsme se dívali na televizi. Připadá mi, že ten rok byl naprosto k ničemu. Začal jsem být už skeptický, že to vůbec celé někdy skončí. Nakonec jsem v jeden špatný den vybuchl a manželce jsem nadal za to, že je tlustá a ošklivá,“ dodává čtenář.

Ottova manželka se mu až v té chvíli svěřila s tím, že má na prsu nějaký útvar, ale že se kvůli strachu z pandemie bojí navštívit svého lékaře. Svůj strach se tak snaží zajídat, aby na to pořád nemusela myslet. Nyní podstupuje léčbu. Ottovi je líto, že jí nebyl schopen pomoci a strach spolu nepřekonali dříve.

Autor: Stanislav Makovický, Zdroj: Redakce. Náhledový obrázek: octavio lopez galindo z Pixabay 

Článek vychází z příběhu zaslaném čtenářem. Z důvodu ochrany soukromí nebudeme uvádět skutečná jména. Použité fotografie jsou pouze ilustrační.