Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Pentagon zveřejnil tajný dokument o UFO: ohromující detaily, které dosud zamlčoval

Zpráva Pentagonu nazvaná “Anomální akutní a subakutní účinky na lidské a biologické tkáně” podrobně popisuje, do jaké míry ovlivnila životy lidí údajná setkání s mimozemskými civilizacemi.

Utajovaná zpráva Pentagonu dokumentuje zážitky lidí, kteří tvrdí, že se setkali s mimozemšťany. Je plná bizarních zážitků od čtení myšlenek přes stížnosti na zranění až po nevysvětlitelná těhotenství. Dokument popisuje také “zdánlivý únos” a zkušenosti s telepatií a vnímanou teleportací. Z předložených informací vyplývá, že pokud se setkáte s mimozemšťanem, můžete očekávat opravdu cokoli. V dlouhém seznamu fyziologických účinků spojených s UFO se uvádí také ochrnutí, vnímání ztráty času, poranění očí, popáleniny, amnézie, nevolnost, ztráta hlasu, nespavost, závratě, sexuální zážitky, charakteristické pachy, levitace, vypadávání vlasů a dokonce i smrt.

Uvádí, že lidé utrpěli různá zranění v důsledku “vystavení anomálním vozidlům, zejména ve vzduchu a v jejich těsné blízkosti”. Některé z nich se týkají “energetických pohonných systémů”. Zpráva rovněž uvádí, že “bylo přesně nahlášeno dostatečné množství incidentů/nehod a získány lékařské údaje, které potvrzují hypotézu, že některé pokročilé systémy jsou již nasazeny a jsou pro USA plně neprůhledné.”

zdroj: The US Sun, Titulní obrázek: Pixabay.com/jarmoluk