Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Šperky pro výjimečné chvíle. Dopřejte si diamantový luxus

Diamant je drahý kámen, který má své místo v srdcích mnoha žen. Také proto je tady obrovské množství šperků, které si tu cestu k nejednomu srdci nepochybně najdou. Pokud ženy nechtějí hřešit samy, mohou vnuknout nápad na dárek pánům, kteří je jistě rádi potěší. Co by ostatně neudělali pro svou milovanou, že ano? Pojďme se společně podívat na ten nejzajímavější sortiment diamantových šperků.

Nádherné prsteny na prstíky každé ženy

Jste připraveni? Tak se zhluboka nadechněte, abyste dokázali tu učiněnou krásu vstřebat. Jedním z nejpopulárnějších šperků je bezpochyby prsten. Výjimečné diamantové prsteny se vyrábějí ze žlutého, bílého nebo moderního růžového zlata. Na své si tak přijdou milovníci klasiky i aktuálních módních trendů. U šperků je bezpochyby důležité zejména kvalitní zpracování a neméně také originální design. Osazené diamanty se samozřejmě liší cenou, která se ale neodvíjí pouze od jejich velikosti. Je to také:

  • Čistota
  • Barva
  • Váha
  • Brus

To jsou hlavní atributy, na jejichž základě je potom stanovena cena drahého kamene. Mezi ty nejvybranější diamanty patří ty s kulatým brusem, kterým se jinak říká také brilianty. Větší kameny by měly být u solidního prodejce dodány také s certifikátem jejich původu. Mnoho mužů vybírá prsteny z diamantu také jako zásnubní. Touží po nich ostatně každá žena.

Náušnice jsou klasikou mezi dámskými šperky

Diamanty samozřejmě najdeme v mnoha špercích a mezi ty nejoblíbenější jednoznačně patří také náušnice. Je to luxusní módní doplněk, který se bude vyjímat všude ve společnosti. Překrásné diamantové náušnice jsou také vytoužený dárek mnoha žen, proto je to skvělá inspirace pro pány. Vaše partnerka si je jistě zaslouží. Nemusí se přitom jednat o neúměrně drahý dárek, jelikož cenové rozpětí je velké. Záleží na provedení i osazených drahých kamenech.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *