Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Tip na dovolenou i v zimě: Za aquaparky nemusíte jezdit daleko, protože i v Polsku jsou na vysoké úrovni

Poláci mají také skvělé aquaparky, a to nedaleko hranic s Českou republikou. A které to jsou? Za zmínku rozhodně stojí následující 3 aquaparky.

Aquapark Chocholowskie Termy

Chocholowskie termy je mimořádně oblíbený aquapark i mezi Slováky. Nachází se jen 3 km od hranic, parkování je zdarma, ve 2 patrech je až 30 bazénů, nabízí léčivou termální vodu a děti do tří let mají vstup zdarma. I to jsou faktory, které napomohly tomu, že se tento aquapark stal tak oblíbeným. K dispozici máte také vířivky, saunový svět a mnoho dalšího. Každý si zde jistě najde něco pro sebe, protože nabídka a služby jsou na vysoké úrovni.

Lázně Terme Szaflary

Užijete si vnitřní i venkovní bazény, vodní trysky, gejzíry, hydromasážní lavice a léčivé prameny, které jinde jen tak nenajdete. Lidem se líbí i to, že děti do 140 cm mají vstup zdarma a že voda má mimořádnou léčivou sílu.

Park Wodny

Je to sice trochu dál od hranic, ale není problém navštívit Krakov a je to krásné město, které stojí za to alespoň jednou vidět. Mezi atrakce, které je třeba zmínit, patří určitě posilovací stroje ve vodě, lezecká stěna, pontonový most, tobogány pro malé i velké. Samozřejmostí je také saunový svět, a pokud se do aquaparku vydáte v létě, můžete si užít venkovní pláž s lehátky a bazénem.

Autor: Stanislav Makovický, zdroj: Tripadvisor, Titulní obrázek: Pixabay.com/csmy00