Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Velké tajemství odhaleno: Šokující německý masakr během války!

Během druhé světové války zahynulo v důsledku bojů nebo cíleného zabíjení více než 72 milionů lidí na celém světě. Největším agresorem bylo v té době nacistické Německo, které ve velkém měřítku budovalo koncentrační tábory, kde vojáci zabíjeli nevinné lidi jen kvůli jejich původu. A nedávný podrobný výzkum ukázal děsivé údaje o tomto období, které Němci chtěli před veřejností utajit!

Profesor Lewi Stone z izraelské univerzity v Tel Avivu prozkoumal podrobné záznamy a počty transportů do tří koncentračních táborů. Jednalo se o Belzec, Sobibor a Treblinku, které se nacházely v okupovaném Polsku. Poté, co Stone přepočítal celkovou statistiku zavražděných, zjistil, že Němci během tří měsíců svého šíleného řádění překročili hranice samotného pekla.

Od srpna do října 1942 zavraždili více než 1,32 milionu lidí. V roce 1942 jich bylo celkem 1,7 milionu. Sto dní tedy stačilo na to, aby naprostá většina tehdejších obětí zemřela. Stone na margo těchto zvrácených statistik uvedl, že německé vražedné řádění poté polevilo, protože už prostě nebylo koho zabíjet. Přestože se Němci snažili tyto záznamy s blížícím se koncem války zničit, mnohé z nich se dostaly na světlo a dodnes jsou pro nás všechny velkým varováním.

Autor: Stanislav Makovický, zdroj: nationalpost.com, Titulní obrázek: Pixabay.com/652234