Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Zažijte skvělou chuť i pevné zdraví díky slovenským včelám!

Slovenská příroda (stejně jako česká) skrývá mnoho pokladů, aniž bychom si to uvědomili. Některé produkty jsou pro nás velmi zdravé a zároveň jsou neuvěřitelně chutné. Slovenské včely nám poskytují dva úžasné produkty, které si zaručeně vychutnáte. Ten první není pro děti, ale všichni dospělí z něj budou mít radost. A řekneme vám, jaké benefity přinesou vašemu zdraví.

K čemu je dobrá medovina?

Na Slovensku má medovina velmi dlouhou historii. Tento vynikající nápoj se skvěle hodí i pro vaše zdraví. Med, voda a pár dalších ingrediencí totiž podpoří vaše zdraví. Slovenská medovina patří mezi oblíbené nápoje pro mnoho lidí. Je velmi kvalitní a přináší také lidem mnoho zdravých vitamínů a minerálů. Mezi největší benefity patří:

  • lék na nachlazení,
  • posila imunitního systému,
  • zlepšení trávení.

Med je velmi zdravý a zároveň jde o základ tohoto úžasného nápoje. Medovina obsahuje antioxidanty a protizánětlivé látky, které vám pomohou při boji s nemocemi a nachlazením. Konzumovat byste ji měli hlavně v zimě, kdy máte oslabenou imunitu. Obsahuje totiž hodně vitamínů, které ji posílí. A zároveň má enzymatické vlastnosti, takže vyřeší vaše trávicí potíže.

Tinktury jsou ideální proti mnoha nemocím

Tinktury jsou velmi efektivní léčivé tekutiny, které vám pomohou s mnoha neduhy. Prospěšná propolisová tinktura dokáže zažehnat hodně nemocí. Obsahuje látky, které mají protizánětlivé vlastnosti a pomohou vám s nachlazením i dalšími nemocemi. Navíc obsahuje také látky, které mají antibikrobiální vlastnosti. To znamená, že budou bojovat proti bakteriím, plísním a virům.

Tinktura z tohoto včelího produktu má neuvěřitelnou schopnost vám pomoci s hojením ran. Jestli jste po operaci, máte otevřenou ráno nebo jste si jen trochu ublížili, tinktura vám hodně pomůže. Oba produkty mají obrovskou sílu na to, aby vás postavili po zdravotní stránce na nohou. A také si zaručeně užijete jejich jedinečnou chuť. Proto se spolehněte na práci slovenských včel.

Zdroj obrázku: Vera Kuttelvaserova / stock.adobe.com