Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Zbláznil se? Maskot skončil v nemocnici po knokautu od McGregora!

Největší hvězda smíšených bojových umění (MMA) Conor McGregor byl hostem 4. finále play-off basketbalové NBA. Basketbalisté Miami Heat prohráli na domácí palubovce s Denverem Nuggets a v sérii prohrávají 1:3 na zápasy.

Bývalý šampion UFC během poločasové přestávky propagoval svůj sprej proti bolesti, když ho vyzval maskot domácího týmu. McGregor ho skolil levým hákem, aréna řvala. Skloněný maskot dostal na zemi ještě jednu ránu. Herci představení pak maskota za nohy odtáhli z podlahy.

Scéna byla zřejmě zinscenovaná. Maskot měl na sobě boxerské rukavice a McGregor mu na závěr nastříkal sprej proti bolesti. Podle scénáře už zřejmě nebylo jasné, s jakou intenzitou 34letý Ir maskota udeřil a že muž v kostýmu skončil na pohotovosti. Podle zjištění The Athletic dostal muž léky proti bolesti, byl propuštěn domů a daří se mu dobře.

Video se okamžitě stalo virálním. Někteří se pobavili, jiní incident vyhodnotili jako napadení, nikoliv jako show. Dokonce i šéf UFC Dana White to komentoval slovy: “Co to s těmi maskoty je, že chtějí, aby je profesionální bojovníci mlátili do obličeje? Co od toho čekáte? Z čeho jsou sakra ty jejich kostýmy? Kdybych byl maskotem já, nenechal bych se mlátit do obličeje od profesionálního bojovníka. Nepřijde mi to jako nejrozumnější věc na světě.”

zdroj: Sport.sk, Titulní obrázek: Screenshot twitter