Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Zima je tu! Utečte před ní na Slovensko, do termálních lázní ve Velkém Mederu!

Jestli jste už byli ve Velkém Mederu (dříve Čalovo), určitě už znáte tamější slavné termální lázně Thermal Corvinus. Jestli se tam právě chystáte, možná už víte, že si pro vás středisko přichystalo překvapení: právě tam otevřeli nový saunový svět se čtyřmi příjemnými saunami a solnou jeskyni!

Teplota vody v bazénech v lázních Thermal Corvinus se pohybuje od 28 do 38 °C. Taková voda člověka nejen zahřeje, ale uvolní také jeho ztuhlé svalstvo. Milovníky wellnessu ohřeje voda v sedmi krytých a polokrytých bazénech, kde jim blahodárnou péči jim poskytnou vodní trysky a masážní sprchy. Děti budou šťastné, když je vypustíte do rodinného zábavního bazénu s interaktivním vodním hřištěm. Pobaví se na vodní věži, pod vodopády a vodními sprchami, v 500litrovém vědru, za vodními clonami, děly a samozřejmě také na skluzavkách. Veselou zábavu si užijí při jízdě na celoročních tobogánech s barevnými světelnými efekty. Kdo by si chtěl prostě jen zaplavat, může tak učinit v krytém plaveckém bazénu s délkou 25 metrů.

V areálu termálních lázní se občerstvíte v restauračních zařízeních, nakoupíte si v obchůdcích a milovníci vína jistě najdou cestu i do malé vinárničky. Při odchodu se ve vstupní hale děti dosyta vyřádí na hřišti a rodiče si přitom oddechnou u kávy v restauraci.

Za tříhodinový vstup v pracovní den zaplatíte 6 eur, o víkendech o 1 euro více.

Informace najdete na

www.thermalcorvinus.sk

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *