Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

5 dětí, jejichž zvěrstva vyděsila i zkušené soudce, jako například 19letý Robert Bever

Před několika lety šokoval městečko Broken Arrow v americkém státě Oklahoma obludný zločin.

Devatenáctiletý Robert Bever, který si jako komplice vzal svého sedmnáctiletého bratra Michaela, zinscenoval ve svém domě skutečný masakr. Zabil přitom vlastní rodiče, dva bratry a pětiletou sestru. Přežila jen 13letá Krystal, která přivolala záchranáře, a dvouleté dítě, k němuž se vrazi prostě nemohli dostat.

Podle sousedů byli chlapci odjakživa divní, ale rodiče, kteří se nechtěli obrátit na odborníky, problém jednoduše ututlali.

Když spolužáci 2. února 1996 uviděli nešikovného Barryho Lukatise v kovbojském kostýmu, připadal jim chlapec velmi legrační. Neznámý vrstevník teenagerů si z domu odnesl otcovu zbraň a dvě pistole.

Barry zastřelil dva spolužáky a učitele algebry a ostatní vzal jako rukojmí. Naštěstí poté, co začal mluvit s učiteli, Lukatis polevil v ostražitosti.

Jeden z učitelů, který se dobrovolně přihlásil jako náhrada za rukojmí, srazil teenagera na zem a vytrhl mu zbraň. Později, již během soudního procesu, se ukázalo, že Barry trpěl mnoha duševními chorobami a jeho matka, u níž chlapec po rozvodu rodičů zůstal, dokonce plánovala spáchat sebevraždu a odvést syna na onen svět. Nyní Lukatis zůstane navždy za mřížemi.

Čtrnáctiletý Josh Phillips brutálně udeřil dceru sousedky, osmiletou Maddie Cliftonovou. Při hře baseballu s dívkou ji omylem zasáhl míčkem do oka.

Když se rozplakala, dostal hysterický záchvat, zatáhl dívku do svého domu, uškrtil ji telefonním drátem a pro jistotu ji několikrát bodl. Mrtvolu pak schoval pod postel. Teprve o týden později ucítila matka ze synovy postele příšerný zápach.

Jak se později ukázalo, Joshův otec, mohutný a nesmírně divoký muž, byl domácí tyran, své příbuzné všemožně šikanoval a neštítil se ani fyzických útoků. Chlapec měl přísně zakázáno vycházet z domu v otcově nepřítomnosti, a když Maddie plakala, Josh věděl, že ho otec alkoholik zbije.

Matka Brita Grahama Fredericka Younga zemřela, když mu byly tři roky. O dítě se starala otcova sestra, a když se později otec znovu oženil a vzal si syna k sobě, Graham se s tetou velmi rád rozloučil. Chemie se pro něj stala jakýmsi útočištěm. Dárková sada chemikálií k jedenáctým narozeninám ho přiměla začít experimentovat s jedy.

Když zkoušel smrtící směsi na žábách a myších, Graham si brzy uvědomil, že trávit lidi je neméně zábavné. Po vyzkoušení jedu na spolužákovi, který přesto přežil, se Graham později podobným způsobem vypořádal se svou nevlastní matkou. Otravu se podařilo odhalit až po letech, kdy se obětí kdysi geniálního studenta stali dva kolegové z práce.

Dvanáctiletý Christian Fernandez byl souzen za vraždu svého dvouletého bratra. Susana, matka chlapců, nechala mladší dítě v péči staršího, zatímco provozovala vlastní podnikání. Ženu nepřesvědčil ani fakt, že Christian už jednou dítěti zlomil nohu! Nyní malý chlapec rozzlobeně udeřil bratra hlavou o regál, načež dítě ztratilo vědomí.

Susana, která se vrátila domů, Christianovi jen vynadala, vyměnila mladšímu synovi plenu, utřela krev a přiložila mu na hlavu led. Teprve o čtyři hodiny později, když se dítě neprobudilo, ho matka odvezla do nemocnice. Policejní vyšetřování odhalilo, že zatímco chlapec umíral, žena v klidu nakupovala na internetu!

Dvanáctiletá Jasmine Richardsonová vypadala na první pohled jako milá holčička. Pro soudce bylo těžké uvěřit, že mladistvá delikventka chladnokrevně zabila své rodiče a mladšího bratra. Její přítel, dvaadvacetiletý Jeremy Steinke, jí při páchání tohoto ohavného činu pomáhal.

Autor: Petr V., zdroj: napadyarady.sk, Titulní obrázek: Pixabay.com/qimono