Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Antiradar vám zajistí za volantem klid i bezpečí. Lze jej kombinovat také s kamerou

Na využívání antiradarů ve společnosti panují rozdílné názory. Pokud se však oprostíme od emocí, faktem zůstává, že jsou vždy nápomocny svým řidičům. Nemusíte mít v úmyslu porušovat dopravní předpisy, aby pro vás byl antiradar užitečný. Naopak dokáže maximalizovat bezpečnost a prevenci, a to díky tomu, že vás včas upozorní na rychlostní limity. To se může velmi hodit třeba v situacích, kdy jedete po nové terase a cestu příliš neznáte. Stejně tak vás to může ochránit od vysoké pokuty v zahraničí, která může velmi snadno vzniknout kvůli pouhé chvilkové nepozornosti.

Co vše umí antiradary?

Antiradary jsou zařízení řidičům dobře známé. Kvalitní antiradary dnes mají zabudovány pokročilé technologie, které vás budou informovat o všech úskalích, která vás mohou na silnici potkat. Bezpečná jízda neznamená a nikdy neznamenala úzkostlivé hlídání rychlosti. Prevenci bezpečné jízdy bohužel nepřispívají ani mnohé policejní silniční kontroly na nesmyslných místech. Abyste tak chránili především sebe, je vhodné si pořídit spolehlivý antiradar. Kvalitní antiradary umí opravdu rychle detekovat běžně používané radarové systémy. Ať už se jedná o:

 • Stacionární radary
 • Policejní zařízení

V případě antiradaru se samozřejmě využívá také klasická GPS databáze měřících míst či rychlostních kamer. Dobré antiradary nabízejí možnost aktualizace takové databáze, abyste měli vždy nejnovější údaje.

Nejnovější technické vychytávky?

Mezi velmi oblíbené patří v poslední době také autokamery. Ty díky záznamu vaší jízdy dokáží být velmi nápomocné třeba při dopravní nehodě. Mohou být také dobrým dosvědčujícím důkazem v případě, pokud vás někdo ohrozí. Skvělý Neoline X-COP 9100S patří mezi antiradary, které jsou kombinované právě s autokamerou. Můžete tak spojit výhody dvou těchto užitečných zařízení v jednom přístroji. Radarový modul lze v případě potřeby také deaktivovat.

1 Comment

 1. najlepszy sklep 12. 3. 2024

  Wow, amazing blog format! How lengthy have you ever been running a blog for?
  you make blogging glance easy. The entire look of your
  site is great, let alone the content! You can see similar here sklep

  Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *