Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Móda pro muže na běžné nošení i do fitka. Co vám nesmí chybět?

Na běžné nošení nebo do fitka. Také muži si potrpí na módní oblečení, ve kterém chtějí vypadat dobře. Co ale patří mezi základní kousky šatníku moderního muže? Jednoznačně je to samozřejmě klasické tričko, tílko, ale také třeba mikina nebo tepláky. Nejrůznější kousky tohoto oblečení dobře zkombinujete prakticky s čímkoliv, a to je jejich hlavní a nejdůležitější vlastností. Proto je dobré mít v zásobě vždy hned několik kousků od každého druhu.

Tričko pro každou příležitost

Kombinovat oblečení je potřeba citlivě a samozřejmě podle toho, pro jakou příležitost je chcete použít. Pokud se už nemůžete dočkat, až se dnes pořádně provětráte třeba při běhu nebo chcete vyrazit rovnou do posilovny, budou se vám hodit moderní trička, ve kterých budete vypadat opravdu skvěle. Velmi trendy jsou stále trička s potisky, které mohou zdobit jak abstraktní vzory, grafika, tak různé nápisy, a to třeba i ty motivační! Nebojte se vystoupit z davu s některým z neobyčejných triček. Využijete je samozřejmě také na běžné nošení do města nebo třeba na párty. Tričko má skvělou vlastnost ve své univerzálnosti použití a dobře se doplňuje třeba:

  • Džínami
  • Tepláky

Do města se vám budou mnohdy hodit více džíny, ale můžete zvolit samozřejmě také stylové tepláčky, které rozhodně nejsou pouze na sport. Je tričko jako svršek málo? Pokud vám bude chladno, můžete si přes tričko vzít ještě třeba oblíbenou mikinu s kapucí, kterou využijte opět jak na běžné nošení, tak při sportovních aktivitách.

Tepláky znamenají pohodlí i styl

Pokud jsme zmiňovali tepláky, které je možné nosit i do města, tak ty se dnes těší opravdu velké oblibě. Poskytují totiž maximální volnost a pohodlí při nošení. Pohodlné pánské tepláky tak využijete nejen při aktivním pohybu a nejrůznějších sportovních aktivitách, ale také jako stylový doplněk vašeho městského casual outfitu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *