Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Buďte trendy. S tímto oblečením vedle nešlápnete

Chcete zaujmout? Potom si pamatujte, že šaty dělají člověka. Je to právě jejich správný výběr, díky kterému můžete být jedineční. Co je dnes hitem? Primárně originalita. Už proto zapomeňte na velké obchody s desítkami stejných kusů. Může se stát, že v podobném outfitu potkáte i někoho jiného. 

Na léto jedině tričko

Léto je tady, což znamená nutnost přizpůsobit tomu svůj šatník. Jelikož teploty budou stoupat k třicítce, stoprocentně doporučujeme zvolit trička, která jsou tou nejpohodlnější volbou, která existuje. Pokud chcete být zároveň i originální, určitě doporučíme zvolit neotřelý potisk. Takový, který bude zároveň vtipný a netradiční. Ten zaujme na první pohled. Dokonale se hodí třeba na zahradní grilovačku, nebo jinou unikátní party. 

Sáhněte i po mikině

I když většina letních dní je spojena s teplým počasím, mohou se objevit i dny, které nejsou tak úplně přívětivé. A tomu je nutné svůj outfit přizpůsobit. Vhodnou volbou je vybrat pánské mikiny. I tady doporučujeme zaměřit se na originalitu. Jak s ohledem na potisk, tak třeba i s ohledem na zajímavou barvu. Nemusí to být vždycky jenom nudná šedá nebo černá. Zkuste některou z pastelových barev a nešlápnete vedle. Navíc bude mít mikina i praktickou funkci, jelikož vás udrží v teple když bude: 

  • Foukat vítr 
  • Chladněji 
  • Lehce mrholit 

Zaujmout se dá i drobnostmi

Lidé, kteří rozumí módě, doporučují mít co nejnižší ponožky – tedy pokud nosíte jenom ty obyčejné. Na druhou stranu ale říkají, že když se nebojíte sáhnout po originálech, s netradičními motivy a vzory, je vhodné takové ponožky naopak ukázat světu. A to je naše další doporučení, které pro vás máme. Originální ponožky. V době léta je pro ně nejlepší období, jelikož v kombinaci s tím, že si vezmete kraťasy, jejich vzhled vynikne dokonale. Jak pokud jde o barvu, tak pokud jde o jejich zajímavý motiv. 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *