Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Potřebujete oslovit mladou cílovou skupinu? Poradíme jak.

Mnoho firem si nyní myslí, že jedinou efektivní reklamou je internetová reklama. Jenže řada firem zapomíná na to, že reklamy jsou to nejotravnější, co nás na internetu může potkat. Většina lidí reklamu rychle vypne, aniž by se podívala, o čem reklama pojednává. Raději se tedy zaměřte na klasickou reklamu v podobě reklamních předmětů, které byla, je a stále bude efektivní. Jenom musíte vědět, jaké podoby reklamních předmětů se využijí. Pokud chcete cílit na mladé lidi, jde to. Víme, jaké reklamní předměty budou nosit doslova s oblibou.

Jak jsme zmínili, jedinou efektivní reklamou jsou reklamní předměty (tedy společně s televizními reklamami a billboardy). Své tvrzení tedy krapet upravíme – jedinou levnou efektivní reklamou jsou reklamní předměty. Už se dávno nevyrábí jenom v podobě reklamních propisek, dnes můžete být mnohem kreativnější. Například pokud chcete zaujmout mladé, pokud chcete své reklamní předměty darovat mladým lidem, doporučujeme níže zmíněné podoby reklamních předmětů.

Silikonové náramky stále frčí

Děti na základní škole nebo sportovci milují silikonové náramky. Každé dítě si projde obdobím, kdy silikonové náramky miluje. Cilte tedy na tuto skupinu a na silikonové náramky natiskněte své logo. Abyste mladé zaujali, musí být náramky barevné a pestré, tedy musí zaujmout na první pohled. Právě takové podoby silikonových náramků jednoznačně vítězí.

Vaky jako stylový doplněk každého teenagera

Teenageři dbají na to, co nosí. Pokud chcete, aby nosili vaši reklamu, musíte ji natisknout na vaky, protože to je aktuální módní trend, který milují především teenageři ve věku od patnácti do osmnácti let. Vaky se často nosí do školy, kdy si do nich mládež dá jen to nejnutnější, tedy propisky či sešit a svačinu.

U vaků si dejte pozor na to, že pokud na něm není nějaké trefné motto, ale jenom logo, nesmí být natisknuto přes celý vak. Jinak ho nikdo nosit nebude.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *