Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Když fotoknihu, tak od HappyFota!

Vlastnit svoji vlastní fotoknihu s vlastními fotkami či jinými obrázky a mít ji ve své knihovně… to není nic nemožného! Jestli takovou ještě nemáte, pojďte si ji vytvořit. U HappyFota.

Proč zrovna u HappyFota? Protože bylo první, kdo přinesl fotoknihy na český trh, má s nimi nejdelší zkušenosti, neustále zdokonaluje technologie, a navíc je ekologické. Takže cool.

Jak taková fotokniha vypadá? Vlastně úplně stejně, jako byste ji zakoupili v knihkupectví. Jen v ní bude přesně to, co si do ní dáte. Z vaší osobní fotoknihy budete mít určitě radost nejen, ale i vaši blízcí.

Je to snadné

Kdo nevěří, ať si to vyzkouší. My jsme zkusili nechat udělat fotoknihu osmileté dítě a zvládlo to. Stačily mu k tomu fotky uložené v počítači či v mobilu a připojení k internetu

Různé formáty a velikosti

Největším fotoknihou je velkorysý rozměr A3, naopak ta nejmenší fotokniha je v podstatě přívěskem na klíče a říká se jí miniknížečka. Žádná jiná fotoslužba v České republice miniknížečku nenabízí.

Kvalitní tisk, nebo ještě kvalitnější vyvolání na fotopapír?

Nejdříve si rozmyslete si, jestli chcete fotoknihu tištěnou digitálním tiskem na kvalitní papír, nebo vyvolanou chemickou cestou na značkový fotopapír (deLUXE). Máte-li opravdu kvalitní fotografie z neopakovatelné situace, nebojte se fotopapíru. Fotografie si ve fotoknize deLUXE uchovají jasné barvy a kontrast v kvalitě, jakou byste čekali u klasicky vyvolaných fotografií. Nespornou výhodou fotoknih deLUXE je to, že po otevření fotoknihy je dvoustrana úplně plochá. Skoro to vypadá, jako by šlo o jednu stránku, takže ani milimetr z fotky se vám neschová ve hřbetu. Povrch stránek je navíc opatřen ochrannou vrstvou, a proto na něm neulpívají nečistoty ani otisky prstů.

Kde se dozvíte více?

Fotoknihu můžete vytvořit online na stránkách www.happyfoto.cz, pomocí programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo v aplikaci HappyFoto-MOBILE.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *