Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Bývalý pilot CIA tvrdí, že Měsíc je obyvatelný a má více než 250 milionů humanoidních mimozemšťanů

Bývalý pilot CIA známý jako John Lear vydal nové prohlášení, ve kterém tvrdí, že Měsíc je koneckonců obyvatelný, a jako by to nestačilo, také tvrdil, že je v současné době obýván více než 250 miliony mimozemšťanů. Tito mimozemšťané se pohybují od šedých mimozemšťanů až po reptiliány a další, a všichni špehují každý náš pohyb.

Mluvil o tom, jak astronomové již začali detekovat holografické projekce na povrchu Měsíce, které naznačují, že je to všechno podvod a že Měsíc je koneckonců obyvatelný.

Ukazuje všem obrázky Měsíce a dokonce se ujistí, že přidá prohlášení, která vysvětlují každý z obrázků zde. Jeho snímek observatoře na Měsíci je zdaleka nejzajímavější, protože pochází z roku 1947 a jasně ukazuje mimozemskou strukturu na Měsíci.

Řekl, jak byl Měsíc vytvořen uvnitř Jupiteru před více než 40 miliony let a jak byl brzy poté uvězněn na oběžné dráze Země.

Brzy se objevili obyvatelé Měsíce a samotný Měsíc je jakousi velkou laboratoří, ve které s námi experimentují.

Jako by to nestačilo, také prohlásil, že tu nejsme z vlastní svobodné vůle, ale že jsme ve skutečnosti vězni na této planetě, předurčeni nikdy neopustit hranice naší vlastní planety.

Autor: Stanislav Makovický, zdroj: 24newstoday.com, Titulní obrázek: Pixabay.com/733215