Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Chcete opravdu cool dárek? Zkuste Hubatou černošku

Možná vás název tohoto článku lehce vyděsil. Tedy v případě, kdy jste si pod Hubatou černoškou představili skutečnou černošku, kterou byste měli někomu darovat. Řeč je ovšem o e-shopu s tímto nápaditým, originálním a jednoduše vtipným názvem. A přesně taková je dokonce i jeho nabídka produktů.

U mnoha dárků doslova nevěříte vlastním očím, co vše se dnes vyrábí… Kde začít? Našli jsme tu pokladničku na peníze, které dostanete ven až ve chvíli, kdy si poradíte s hlavolamem. Jiná kasička peníze skartuje, aby vaše vyděšená oběť následně zjistila, že to byla jen úžasná iluze… Vtipné jsou také stařecké hole, k nimž je přidán držák na lahev, papuče, zvonek a balík pětitisícovek (no jasně, jsou to papírové ubrousky, ale dobrý :D).

Pobaví také nabídka netradičních polštářů. Nejenže tu najdete polštáře s různými potisky třeba pro motorkáře, rybáře, myslivce, maminku, babičku atd., ale některé polštáře mají doslova neskutečné tvary (dámské poprsí, pivní půllitr, cihla, trám, špalek dřeva, pneumatika, kobliha, sušenka…). Podobné zvláštnosti najdete i třeba u skleniček. Ty mohou mít jak vtipné texty, tak i nezvyklé tvary. Úžasný je třeba panák, jehož vnitřek tvoří lebka. Ta vynikne hlavně po nalití nápoje do tohoto panáku.

Velmi pestrou nabídku mají mezi dárky k narozeninám, kde se zaměřují na konkrétní kulatiny. Jen jsme tam mrkli a nemohli přehlédnout třeba plechové dopravní značky s číslovkami coby omezující rychlostí (třeba s padesátkou), které jsou obdobné jaké známe ze silnic, jen vylepšené o narozeninový nápis. Hodně netradiční a cool dárek představují silné knihy, které jako knihy pouze vypadají. Uvnitř je totiž ukryta slivovice…

Hodně zábavy také užijete s originálně potištěnými zástěrami nebo třeba nočními košilemi s nápisy jako “Nás krásných je málo” nebo “Nejsem starý, jsem jen recyklovaný teenager”… U mnoha produktů má Hubatá černoška vlastní videa, kde si je můžete prohlédnout lépe než na klasických produktových fotkách. U většiny videí se navíc dobře pobavíte, neboť jsou laděny do vtipných scének. V těch vystupují zaměstnanci e-shopu v maskách!

Proč v maskách? Inu, Hubatá černoška totiž kromě vtipných dárků prodává také karnevalové zboží, tedy právě masky, kostýmy, paruky, líčidla, vousy a spoustu dalšího. Až se rozhodnete, že ze sebe uděláte třeba hippiesáka, piráta, indiána nebo třeba námořníka, tady najdete vše potřebné. Tenhle e-shop opravdu dokáže zaujmout a nemusíte sem jít nutně jen za nákupem. Třeba jejich podání “firemního blogu” je prostě originální a něco podobného jinde zřejmě ani neuvidíte.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *