Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Tags:

Copywriting: výborný přivýdělek pro lidi, kteří si umí hrát se slovy

Popíjíte kávu, píšete a jste stále ještě doma v pyžamu. Jdete ven, zastavíte se v kavárně, dáte si výbornou kávu a píšete. Připadá vám to až moc pohodové na to, abyste si tím vydělali? Omyl. Copywriting je skvělý přivýdělek pro lidi, kteří umí poutavě psát o čemkoliv.

Copywriter je člověkem, který vytváří zajímavé a poutavé texty, jež propagují a prodávají dané produkty. Copywriterem se může stát prakticky kdokoliv, kdo umí dobře psát. Kromě talentu na psaní se vám bude hodit i obchodní duch.

Svoboda a moře času

Copywriting je úžasně svobodný. Když dostanete zakázku, je čistě na vás, kdy ji splníte. Samozřejmě ji musíte vyřídit v zadaném termínu, ale jinak je rozložení času na vašem uvážení. Můžete psát ráno, večer, kdykoliv. Pokud máte alespoň špetku talentu a zakázka vám „sedne“, je dost možné, že ji splníte ve velice krátkém časovém intervalu – takže se rozhodně nedá říct, že byste u počítače museli sedět dlouhé hodiny. Je to velice individuální a záleží vždy na konkrétní zakázce. Představa, že pracujete z postele se najednou nezdá jako nereálná.

Příjemné prostředí, které pohladí na duši

Copywritingu se můžete věnovat prakticky kdekoliv. Psát se dá z domova, z kaváren, stačí s sebou mít počítač a ideálně i připojení, abyste své dílo mohli rovnou odeslat. Pokud potřebujete inspiraci, klidně můžete změnit prostředí a sednou si někde do přírody, copywriting vás nebude nutit trávit dlouhé hodiny na jednom místě.

Krása nezávislosti – jste svým vlastním pánem

Pokud se stane copywriterem, zažijete krásný pocit, stanete se pány vlastního času. Budete přijímat jen zakázky, které budete chtít, nikdo nad vámi nebude stát a nutit vás do něčeho, co se vám bude příčit. Jako copywriter budete svým šéfem, jenž určí, kolik zakázek přijmete a za jak dlouho je zpracujete.

Domácí práce, která vás nepřestane bavit

Pokud vás psaní baví a rozhodnete se jim i živit, máte jistotu v tom, že pro vás bude stále v něčem nové. Nikdy nedostanete stejné zadání, poptávky se budou neustále proměňovat. Copywriting je velice kreativním oborem. Existuje nespočet typů textů, které pro své budoucí zákazníky můžete a budete psát. Vaše práce vás jednoduše jen tak neomrzí.

Pokud umíte psát, rozhodně neváhejte. Získáte mnoho zkušeností a v případě kvality i hezké finanční ohodnocení.

Tags:

2 Comments

 1. strona, 31. 3. 2023

  Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you
  relied on the video to make your point. You obviously know what youre talking about, why
  throw away your intelligence on just posting videos
  to your weblog when you could be giving us something enlightening to read?

  Odpovědět
 2. website 31. 3. 2023

  Saved as a favorite, I like your site!

  Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *