Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Tags:

Copywriting: výborný přivýdělek pro lidi, kteří si umí hrát se slovy

Popíjíte kávu, píšete a jste stále ještě doma v pyžamu. Jdete ven, zastavíte se v kavárně, dáte si výbornou kávu a píšete. Připadá vám to až moc pohodové na to, abyste si tím vydělali? Omyl. Copywriting je skvělý přivýdělek pro lidi, kteří umí poutavě psát o čemkoliv.

Copywriter je člověkem, který vytváří zajímavé a poutavé texty, jež propagují a prodávají dané produkty. Copywriterem se může stát prakticky kdokoliv, kdo umí dobře psát. Kromě talentu na psaní se vám bude hodit i obchodní duch.

Svoboda a moře času

Copywriting je úžasně svobodný. Když dostanete zakázku, je čistě na vás, kdy ji splníte. Samozřejmě ji musíte vyřídit v zadaném termínu, ale jinak je rozložení času na vašem uvážení. Můžete psát ráno, večer, kdykoliv. Pokud máte alespoň špetku talentu a zakázka vám „sedne“, je dost možné, že ji splníte ve velice krátkém časovém intervalu – takže se rozhodně nedá říct, že byste u počítače museli sedět dlouhé hodiny. Je to velice individuální a záleží vždy na konkrétní zakázce. Představa, že pracujete z postele se najednou nezdá jako nereálná.

Příjemné prostředí, které pohladí na duši

Copywritingu se můžete věnovat prakticky kdekoliv. Psát se dá z domova, z kaváren, stačí s sebou mít počítač a ideálně i připojení, abyste své dílo mohli rovnou odeslat. Pokud potřebujete inspiraci, klidně můžete změnit prostředí a sednou si někde do přírody, copywriting vás nebude nutit trávit dlouhé hodiny na jednom místě.

Krása nezávislosti – jste svým vlastním pánem

Pokud se stane copywriterem, zažijete krásný pocit, stanete se pány vlastního času. Budete přijímat jen zakázky, které budete chtít, nikdo nad vámi nebude stát a nutit vás do něčeho, co se vám bude příčit. Jako copywriter budete svým šéfem, jenž určí, kolik zakázek přijmete a za jak dlouho je zpracujete.

Domácí práce, která vás nepřestane bavit

Pokud vás psaní baví a rozhodnete se jim i živit, máte jistotu v tom, že pro vás bude stále v něčem nové. Nikdy nedostanete stejné zadání, poptávky se budou neustále proměňovat. Copywriting je velice kreativním oborem. Existuje nespočet typů textů, které pro své budoucí zákazníky můžete a budete psát. Vaše práce vás jednoduše jen tak neomrzí.

Pokud umíte psát, rozhodně neváhejte. Získáte mnoho zkušeností a v případě kvality i hezké finanční ohodnocení.

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *