Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Dvě magnetické bouře pokryjí Zemi v dubnu

Očekávané geomagnetické bouře ohrožují nervové zhroucení populace závislé na počasí podle vědců se v dubnu očekávají malé magnetické výkyvy. V nadcházejícím měsíci však nejsou vyloučeny silné bouře – je možná geomagnetická bouře, která může trvat až několik hodin.

Takže podle Laboratoře rentgenové astronomie Slunce FIAN, od 7. do 9. a 17. dubna budou malé výkyvy. Současně se již 10. a 16. dubna očekávají skutečné magnetické bouře třídy G1.

Lidé závislí na počasí jsou vystaveni vážnému nepohodlí kvůli očekávaným výkyvům. Ohroženy jsou děti, těhotné ženy, starší osoby, stejně jako ti, kteří trpí chronickými nemocemi. Jedním z hlavních nebezpečí magnetické bouře je podkopání emočního stavu v důsledku skákacího tlaku, zvýšené srdeční frekvence, podrážděnosti a zvýšeného pocitu nervozity.

Aby se minimalizovaly účinky abnormálního jevu na tělo, je nutné trávit více času na čerstvém vzduchu, snažit se jíst zdravé potraviny, včetně zeleniny, ovoce a kaše, a také pečlivě sledovat vaše spánkové vzorce.

Ideální volbou budou také ranní cvičení, včasný odpočinek a vnitřní sebeovládání, na které byste neměli zapomínat ani v těch nejkontroverznějších situacích, píše “Sibkrai”.

Dříve “Utro.ru” vyprávěl o neobvyklém způsobu, jak se zbavit dalších kilogramů.

zdroj: 24news.com, Titulní obrázek: Pixabay.com/nymixArt