Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Elegantní zimní boty vybírejte i podle kvality

Zimní období patří mezi to vůbec nekrásnější v celém roce. Pomalu se blíží Vánoce a cesty i chodníky jsou pokryté vrstvou sněhu. A co je lepšího, než se procházet zasněženým městem a upíjet u toho horký svařák? I když sice umí zahřát opravdu skvěle, pořád je důležité nezapomenout na kvalitní zimní obuv.

Na zimní boty jsou kladeny velké nároky

Během zimních měsíců klesají venkovní teploty až pod bod mrazu, proto je důležité mít kvalitní vybavení. Kromě teplého kabátu, šály, čepice a rukavic tak nesmíme zapomínat ani na odolné boty. Nic totiž nezkazí Vánoce tak, jako to, když je musíme trávit nemocní. Při kupování nových zimních bot musíme dbát hlavně na:

  • Ochranu proti mrazu – Kvalitní zateplení je tvořeno většinou přírodními, nebo syntetickými kožíšky, nebo třeba méně kvalitním textilem.
  • Ochranu proti vlhkosti – Pokud chcete dokonale zabránit vniknutí vlhkosti k noze je důležité pořídit si boty s kvalitní ochranou proti vlhkosti.
  • Kvalitní materiál – Přesto, že nelze jednoznačně určit, který materiál je nejvhodnější, určitě neuděláte chybu, když vsadíte na kvalitní kůž

Vsaďte na kotníkové boty

Kotníkové boty jsou v zimním období skoro až nutností. Nižší boty sice můžou mít všechny výše zmíněné vlastnosti, ale za předpokladu, že vám fouká na kotníky (nebo dokonce vyčuhují z pod kratších kalhot) nebudou vám téměř k ničemu.

Pro dámy jsou k dostání různé elegantní kotníkové kozačky, které jsou klasikou, která z módy jen tak nevyjde. Další skvělou možností jsou tzv. „chelsea boots“, které si zamilovali muži i ženy po celém světě. Jsou nejen velice pohodlné, ale taky univerzální a dají se tak nosit téměř ke všemu.

Nesmíme zapomenout zmínit také módní dámské kozačky nad kolena. Můžete je nosit k džínům i sukním, jsou elegantní a nadčasové, a navíc vás opravdu dokonale zahřejí.

1 Comment

  1. strona 17. 1. 2024

    It’s very simple to find out any matter on web as compared
    to textbooks, as I found this paragraph at this web site.

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *