Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

FBI provedla razii v domě novináře z Oblasti 51 a zabavila jeho spisy

Novinář Joerg Arnu se začátkem tohoto měsíce ocitl na konci razie FBI, když agenti vtrhli do jeho dvou domů v Las Vegas a Rachelu a zabavili velké množství jeho majetku včetně počítačů, fotoaparátů a paměťových karet.

O tomto incidentu se hodně spekulovalo, dokud Arnu sám na svých webových stránkách nezveřejnil aktualizaci, která potvrzovala, co se stalo.

“Minulý čtvrtek (3. listopadu) velmi brzy ráno byly mé domy v Rachelu a ve Vegas prohledány kombinovaným týmem FBI a AF OSI,” napsal.

“Byly zabaveny všechny mé notebooky, telefony, paměťové karty, fotoaparáty, dron a další věci. Na každém místě se v našich domech a asi 8 vozidlech prohrabávalo nejméně 15-20 agentů.”

“Netřeba dodávat, že to byla podívaná pro zvědavé sousedy jak v Rachel, tak ve Vegas. Přitom jsem přišel o VŠECHNA svá data, zdravotní dokumentaci, finanční a daňové záznamy, hesla, prostě o všechno.”

“Pokud je mi známo, zákon jsem neporušil. Příkazy k prohlídce nejsou příliš konkrétní, ale opakovaně se objevily letecké snímky Oblasti 51 a dalších zařízení.”

“Takže jsem je prozatím stáhl, abych zmírnil situaci.”

Arnu je známý svým rozsáhlým výzkumem Oblasti 51 a pracoval na několika produkcích včetně dokumentu o UFO “Cesta k Rachel” a také na epizodách pořadů “Konspirační teorie s Jessem Venturou” a “Starověcí mimozemšťané”.

Zatím není jasné, co přesně agenti hledali, ale není bezdůvodné předpokládat, že se při svém pátrání možná ponořil až příliš hluboko.

zdroj: American Millitary News, Titulní obrázek: Pixabay.com/MartinStr