Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Jak na obklady a dlažby v interiéru

Obklady a dlažby jsou nedílnou součástí každé moderní stavby. Při jejich výběru bychom měli dbát na vysoký standard kvality a soustředit se především na snadnou údržbu, odolnost vůči vlhkosti i vysokým teplotám a dlouhou životnost. Důraz bychom měli klást i na výběr systému pro jejich realizaci. Společnost Baumit a její profesionální program pro lepení obkladů a dlažeb s názvem Baumit Baumacol nabízí kvalitní výrobky, na které se můžete spolehnout při realizaci v interiéru i exteriéru a od nejmenších mozaik až po velkoformátové obklady a dlažby.

Není nutné čekat na hlavní stavební sezonu, právě zima je ideálním obdobím pro realizace úprav v interiéru. Moderní obkladové materiály a dlažby dotvářejí interiér a představují skvělý způsob, jak do místností vnést více vzorů, barev či originální textury. Při pokládce obkladů a dlažeb bychom měli vycházet z toho, jaký materiál a hlavně v jakém prostředí se bude lepit. Poté je potřeba určit namáhání lepeného prvku, zvolit správný druh lepidla a spárovací hmoty a tím pádem i celý systém. Je nutné zodpovědně řešit všechny detaily a využívat všechny dostupné doplňky a příslušenství k tomu určené.

Kompletní program pro realizaci obkladů Baumit Baumacol nabízí komplexní řadu kvalitních výrobků od přípravy podkladu přes vyrovnávací hmoty, hydroizolační stěrky či spárovací hmoty ve 24 barevných odstínech až po lepicí malty – od základních k lepení běžných obkladů a dlažeb až po špičkové flexibilní lepicí malty vhodné na staticky a tepelně namáhané konstrukce.

Produkt roku 2016 – Baumit Baumacol FlexTop Speed

Novinkou letošního roku v řadě Baumit Baumacol je rychletuhnoucí lepicí malta Baumit Baumacol FlexTop Speed, která získala ocenění Produkt roku 2016 udělované časopisem Obklady, dlažba & sanita. Tato rychletuhnoucí flexibilní lepicí malta urychlí proces zpracování a uspoří váš čas – dlažba je pochozí a spárovatelná již po 3 hodinách. Baumit Baumacol FlexTop Speed je vhodná k lepení keramických obkladů a dlažeb, mozaiky, prvků z přírodního kamene, kameniny nebo klinkerových pásků, a to jak v interiéru, tak i v exteriéru. Je vhodná také pro plochy se zvýšeným statickým namáháním (např. podlahové vytápění) a pro lepení velkoformátových obkladů.

Většina produktů řady Baumacol je vyráběna v České republice podle originálních receptur mateřské společnosti. Více informací o produktech či prodejních místech naleznete na www.baumit.cz.

Tags:

1 Comment

 1. dobry sklep 8. 3. 2024

  Wow, wonderful weblog structure! How lengthy have you ever been running a blog for?

  you make running a blog look easy. The total
  look of your website is excellent, as smartly as the content material!
  You can see similar here ecommerce

  Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *