Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Jaký vybrat materiál pro židle k PC

Látkové kancelářské židle a zejména síťové židle oceníte zejména v letním období, kdy se mnohem více potíte. Tyto židle velmi dobře odvádí vlhkost od těla a nevzniknou vám tak v zádové části na vašem oblečení žádné mapy od potu. Pokud tedy trpíte zvýšenou potivostí, zaměřte se při nákupu kancelářských židlí na prodyšnou síťovinu. V chladnějších dnech má naopak síťovina velmi dobré izolační vlastnosti a neprostydnou vám záda. Ocení ji také lidé trpící hemoroidy. Síťovina se netrhá, nevytahuje, neškrábe a je velmi příjemná. Očka v síti sedáku občas vysajte od prachu a zapadaných drobků.

Kožená či čalouněná kancelářská židle

Luxusní kůže vás v kanceláři či pracovně bude dokonale reprezentovat. Kožená kancelářská křesla nebo třeba černá či bílá kancelářská židle bude vždy stylová a nenáročná na údržbu. Investice do kožené židle se vždy vyplatí, protože bude židle několik let vypadat jako nová. Kůže je měkká a pohodlná. V létě se vám ale kožený potah může nepříjemně lepit na kůži a i proto nejsou kožené židle příliš vhodné pro celodenní používání. Čalouněná kancelářská židle k PC je vždy příjemná na dotyk a v letních měsících dobře saje pot. Tyto kancelářské židle jsou cenově dostupné a na výběr je nepřeberné množství barev a vzorů potahů, které lze dobře sladit s kancelářským nábytkem. Látkový potah se ale snadno ušpiní a skvrny budete muset vyčistit, proto má také tato židle k PC nižší životnost, neboť se textil snadněji zničí.

Luxusní manažerské židle k PC

Na vyšším pracovním postu se neobejdete bez manažerské židle k PC nebo kancelářského křesla s prvotřídním potahovým materiálem, které splňují nároky na zdravé sezení a budou vás dokonale reprezentovat. Pro výrobu se používají kvalitní materiály jako je kůže, masivní dřevo a leštěná ocel. Tyto židle často zdobí výrazné švy odlišné od barvy sedáku a opěradla. Pořizovací cena manažerských židlí je o něco vyšší než u klasických kancelářských židlí.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *