Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Kontroverzní badatel Jaime Maussan tvrdí, že byly nalezeny další tři “nelidské entity”

V loňském roce Maussan – kontroverzní postava dokonce i v komunitě UFO – představil to, o čem tvrdil, že jsou dvě mimozemská těla na formálním kongresovém slyšení v Mexico City.

Údajně nalezena pohřbená mezi peruánskými městy Palpa a Nazca v roce 2017, obě těla údajně obsahovala “neznámou” DNA a – jak řekl Maussan – “nepocházela z této Země”.

Jeho zjištění vyvolala velkou polemiku s obecným konsensem mezi vědeckou komunitou, že “mimozemšťané” byli ve skutečnosti běžné lidské mumie.

Nyní je Maussan opět zpět, tentokrát s tvrzením, že byly objeveny další tři z těchto údajných “nelidských entit”, i když neposkytl konkrétní podrobnosti.

“Kromě těch, která už máme, byla právě objevena další tři těla, další tři,” řekl během podcastu Non Humano.

Jediná další věc, která se dala z jeho komentářů zjistit, byla, že tato nová těla byla zřejmě nalezena v době, kdy ta předchozí procházela testováním.

Ale pokud je všeobecná shoda mezi odborníky v tom, že tato údajná mimozemská těla jsou prostě lidské mumie, má jeho tvrzení o nálezu dalších tří skutečně velký význam?

Jak se věci mají, pravděpodobně ne – zejména vzhledem k tomu, že Maussanova důvěryhodnost v této otázce je v současné době přinejlepším pochybná a mnoho lidí bude mít jen malou důvěru v cokoli, co tvrdí.

Autor: Petr V., zdroj: Daily Star, Titulní obrázek: Pixabay.com / rcascoherrera