Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

LAMAX Dots1: bezdrátové hudební špunty pro každého

Bezdrátová sluchátka jsou trendy, protože uživatele zbaví jedné dost podstatné starosti, a to neustálého zamotávání kabelů. To vám u sluchátek bez drátů přirozeně nehrozí, navíc bezdrátová sluchátka dávají svobodu pohybu a to bez ohledu na to zda jste v pracovním procesu nebo jen relaxujete sportem v přilehlém parku. Někdo by mohl namítnout, že bezdrátová sluchátka se ztratí, což pochopitelně může nastat, zejména pokud je člověk chronickým zapomnětlivcem nebo sluchátkům nevěnuje dostatečnou pozornost. LAMAX Dots1 se toto snaží eliminovat praktickou dokovací stanici pro odkládání či přenášení sluchátek.

Sluchátka LAMAX Dots1 řadí výrobce do své série audio řešení LAMAX Beat, což mimo jiné znamená, že se dočkáte elegantního černého provedení s prvky tyrkysové barvy, jež se už pomalu dají považovat za „ochrannou známku“ LAMAXu. Ocenit lze čistý a minimalistický vzhled zařízení – jde zkrátka o designový kousek a zároveň nejmenší a nejkompaktnější sluchátka. Přestože jsou tak malé, dokážou špunty Dots1 vykouzlit hutný a čistý zvuk, a to od basů až po výšky. Ve sluchátkách pak nalezneme i vestavěný mikrofon, díky čemuž se z „běžného“ audio zařízení rázem stane handsfree sada.

Výměnné špunty jsou ke sluchátkům přibaleny ve třech různých velikostech, ze kterých si rozhodně vyberete tu, která vám bude sedět nejlépe. Chystáte-li se sportovat, pak určitě vezmete zavděk taktéž přibaleným speciálním háčkům, které nabízejí také tři různé velikosti pro dokonalou fixaci k uším. Což je další prevence ztráty.

Už výše byla zmíněna informace o dodávané dokovací stanici, jejímž účelem ale není pouhé přenášení. Stanice je multifunkční a její devizou je hlavně možnost nabíjení „za pochodu.“ Jste-li na cestách, a přitom nemáte přístup k elektřině, stačí sluchátka vložit do dokovací stanice a začnou se dobíjet. Zatímco samotné špunty nabízejí kapacitu baterie 100 mAh, vystačující na šest hodin přehrávání v módu Mono, respektive tři hodiny v režimu stereo, v dokovací stanici nalezneme 520mAh baterii. Sluchátka Dots1 z ní nabijeme pětkrát do plna. A pohotovostní režim? Okolo 150 hodin na jedno nabití.

Sluchátka zvuk „sbírají“ z jakéhokoliv zařízení podporujícího bezdrátovou technologii, Bluetooth, která je běžně dostupným standardem, a tak ji dnes nalezneme nejen v mobilech, ale také v různých audio a hi-fi zařízeních, přenosných přehrávačích či třeba autorádiích. Ke spárování sluchátek navzájem dojde automaticky hned poté, co je vyjmete z krabičky, a obě naráz pak začnou hledat samotný zdroj zvuku.

LAMAX Dots1 se prodávají za konkurenceschopnou cenu 2 590 Kč včetně daně a rozhodně mohou být praktickým dárkem pro jakoukoliv příležitost. Více se dozvíte na https://beat.LAMAX-electronics.com/cz/dots1/.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *