Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Více než konference – jedinečná studentská a absolventská akce na téma podnikání a podnikavost obecně

V sobotu 02. 03. 2019 se na stavební fakultě Českého vysokého učení technického, Thákurova 7, Praha 6 – Dejvice, uskuteční nový ročník konference osobního rozvoje Rise and Shine – Podnikni to, která je určena pro studenty a absolventy VŠ všech oborů. Sedmý ročník propojí špičkové lektory, inspirující osobnosti a aktivní mladé lidi, kteří na sobě chtějí pracovat.

Vystoupí 5 řečníků a řečnic, kteří jsou osobnostmi ze světa osobního rozvoje, podnikání nebo extrémního sportu. Je mezi nimi například Jiří Doležal, spoluzakladatel firmy Doller, která vyrábí motivační diáře sloužící jako nástroj seberozvoje a usnadňující práci s vlastními sny, plány a nápady s cílem dosažení osobní vize.

Dále se můžete těšit na Jakuba Tížka, mladého podnikatele, školitele a mentora začínajících podnikatelů v projektu “Podnikni to!” nebo na Tomáš Lukavce, spisovatele, podnikatele a lektora budování osobních a firemních značek a autora bestselleru Banán za milion.

Jak se prosadit v Sillicon Valley nám poradí manažerka věnující se inovacím Senta Čermáková, která před příchodem do Deloitte působila osm let v centrále Hewlett-Packard v Americe, naposledy na pozici šéfky globálních zákaznických vztahů. V roce 2011 byla jako první žena oceněna v rámci ankety Manažer roku. Aktuálně jménem Deloitte vyučuje kritické myšlení ve futurologii na mezinárodním programu CEMS na VŠE a věnuje se sociálním inovacím v oblasti vzdělávání a mentoringu. Řeší také akceleraci a podporu startupů při jejich rozvoji a růstu na domácím trhu i v zahraničí.

Na programu je i přednáška “Realita může být lepší než ten nejlepší sen” usměvavé lezkyně na slackline Anny Hanuš Kuchařové. “Měsíc mi trvalo, než jsem přešla jenom kratičkou lajnu, chodila jsem ji čtyřikrát týdně. Dneska jsem schopná naučit lidi vzdálenost, na kterou jsem já trénovala čtyři týdny, za dvě až tři setkání.” říká Anna, držitelka evropského ženského rekordu na highline z roku 2012 a 2014, která jako první člověk na světě strávila na highline 24 hodin v kuse. Organizuje expedice a chodí ve výškách po dva a půl centimetru širokém popruhu. Procházela se na 3 kontinentech, v poušti, nad ledovcem i nad mořem. V Yosemitech chodila bez mála kilometr nad zemí. V Utahu překonala lajnu delší a vyšší, než je Nuselský most.

Nedílnou součástí sobotního programu je také jedinečný koncept networkingového setkání partnera konference Net Forest. Cílem je potkat zajímavé lidi pro budoucí spolupráci a rozvoj podnikání či kariéry. V rámci doprovodného programu se můžete těšit na koučink a interaktivní stánky studentských i neziskových organizací. Maximum informací se dozvíte na Facebooku.

Konference Rise and Shine – osobní rozvoj se konají už od roku 2013 a “Podnikni to” je již 27. konferencí v řadě. Za tu dobu prošlo inspirativními přednáškami, workshopy a osobnostními testy více než 4,5 tisíce studentů a absolventů, zapojilo se více jak 50 vysokých škol a univerzit a vystoupilo přes 260 zajímavých řečníků a koučů, mezi nimi moderátorka Adéla Banášová, bývalý ředitel Microsoftu Jan Mühlfeit či spisovatel Michal Viewegh.

Více informací najdete na webu:

https://www.riseandshine.cz/rise-and-shine-podnikni-to-2019/

a také na FB stránce: https://www.facebook.com/riseandshine.konference/.
Ing. Pavel Filip (hlavní organizátor), pavel@riseandshine.cz, +420 603 568 618

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *