Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Tajné tipy na nádhernou dovolenou! Vyberete si i Vy?

Chcete zažít dovolenou snů, která vás finančně nezruinuje, a zároveň si ji užijete na maximum? Přinášíme vám několik tipů na nádhernou dovolenou. Lákají vás nevšední zážitky, krásné ubytování a chutné gastronomické speciality? Pak právě pro vás budou tyto lokality tím pravým ořechovým.

Kypr: ostrov lásky, který si zamilujete

Kypr, znám rovněž jako Afroditin ostrov lásky a krásy, je jedním z nejkrásnějších ostrovů, který můžete navštívit. Na své si zde přijdou milovníci relaxace, přírody, sportu i adrenalinu. Kypr je také proslavený nádhernými plážemi. A jaké místo navštívit? Zaujmout by vás mohla například zátoka Nissi Bay. Ta je skvělým místem pro relaxaci i romantiku ve dvou. Ohromí vás především čisté moře hrající mnoha barvami a úchvatný výhled na protilehlý ostrůvek. Co z toho všeho vyplývá? Ať už se chystáte na dovolenou s rodinou nebo v páru, dovolená na Kypru se pro vás stane nezapomenutelnou.

 

pláž

Řecko? Pak jedině ostrov Santorini

Řecko je samo o sobě krásné. Pokud však zamíříte na ostrov Santorini, tak rozhodně nebudete litovat. Tento ostrov je vulkanického původu a nenajdete zde prakticky žádnou vegetaci, i tak je ale malebný a unikátní. Na ostrově se nachází typicky řecké bílé kostelíky s modrými kopulemi, jež jsou obklopeny zářivě bílými domečky. Kouzelné pláže ostrova přímo vybízejí k nekonečné relaxaci. Unikátem je například pláž s tmavými oblázky, jež nese název Kamari. I další pláže jsou ale výjimečné, můžeme vám doporučit například pláže Perissa, Perivolos či White Beach.

Starobylé městečko Nessebar v Bulharsku

Obdivujete historii, krásnou přírodu a jedinečné pláže? Pak vás zajisté zaujme městečko Nessebar, které leží v Bulharsku. Jedná se o starobylé městečko, jež je zapsáno v seznamu UNESCO. Vyniká svou malebností, klikatými uličkami či dřevěnými domky v samotném centru města. K relaxaci vybízí překrásné pláže se zlatavým pískem ležící na pobřeží Černého moře. O Černém moři je všeobecně známo, že má léčivé účinky, a to především díky vysokému obsahu minerálů. V Nessebaru si vychutnáte klid a nesmírnou pohodu. Hodiny nekonečné relaxace zajisté prospějí každému.

Dovolená plná zážitků

Ať už se rozhodnete pro Kypr, ostrov Santorini či městečko Nessebar, věřte, že si dovolenou vychutnáte na maximum. Naberete mnoho energie do dalších všedních dnů a přivezete si zážitky, na něž budete dlouho vzpomínat.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *