Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Jak ušetřit na dovolené a zároveň si ji vychutnat plnými doušky

Dlouho očekávaný čas dovolených se blíží a s ním i plánování rozpočtu. Překrásná dovolená plná zážitků nemusí být vždy drahá. Lze si ji užít, i když vaše peněženka nepřetéká bankovkami. A na čem se tedy dá ušetřit? Čtěte dále a dozvíte se zajímavé informace, jež vám pomohou při výběru vaší příští dovolené.

Výhodný nákup dovolené? Nabídky first minute!

V první řadě lze ušetřit tím, že zakoupíte zájezd s dostatečným předstihem. Nabídky first minute 2019 seženete ještě nyní, a to i pro zajímavé destinace. Výhodou first minute je, že cestovní kanceláře poskytují poměrně vysoké slevy a nejrůznější bonusy, mezi které může patřit například cestovní pojištění nebo parkování na letišti zdarma. Pokud jste časově flexibilní a můžete odjet na dovolenou ze dne na den, tak by pro vás mohla být také výhodná nabídka zájezdů last minute. Nevýhodou těchto nabídek ale bývá velmi omezený výběr.

Cestovní kanceláře odměňují věrné zákazníky

Poměrně výrazně se dá na dovolené ušetřit také v případě, kdy jste věrnými zákazníky konkrétní cestovní kanceláře. Ty svým zákazníkům poskytují nejrůznější slevy a bonusy. Pro řadu z nás mohou být tyto nabídky velmi výhodné a dokáží ušetřit nějakou tu korunu v rozpočtu. Vyberte si proto spolehlivou cestovní kancelář a zůstaňte jejich věrnými zákazníky.

Stravování: vaření či all-inclusive?

Jídlo na dovolené představuje samozřejmě nezbytné výdaje. Mnoho turistů se domnívá, že pokud si během dovolené budou vařit, tak mohou výrazně ušetřit. Opak se však může stát pravdou. Ať už vycestujete do jakékoliv země, ceny základních potravin mohou být rozdílné a vaření se vám tak může prodražit. Nehledě na fakt, že v některých destinacích je hledání obchodů náročnější záležitostí. Vhodnou volbu proto může představovat stravování formou polopenze či dokonce all-inclusive. Rozhodně neprohloupíte v případě, kdy zkombinujete výhodnou nabídku first minute 2019 s all-inclusive. V rámci all-inclusive máte k dispozici jídlo i pití během celého dne. Pokud se rozhodnete pro polopenzi, tak máte k dispozici snídaně a večeře.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *