Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Muž, který se “jako dítě setkal s mimozemšťany”, strávil roky hledáním odpovědí

Ben Walgate, 35 let, z Maltonu, North Yorkshire, založil před několika lety YouTube kanál 401 Files a vyšetřuje UFO a mimozemské hotspoty po celé Velké Británii a podává zprávy svým odběratelům.

Muž, který věří, že se jako dítě setkal tváří v tvář s mimozemskou bytostí, strávil roky zkoumáním “nadpozemských” jevů.

Benu Walgateovi bylo pouhých sedm nebo osm let, když měl neobvyklé setkání v lese a to ho nakonec vedlo k založení Kanálu YouTube 401 Files.

Tento 35letý muž z Maltonu v severním Yorkshiru nyní navštěvuje různá ohniska pro údajná pozorování UFO a mimozemšťanů po celé Velké Británii a hlásí se svým více než 11,4 tisícům předplatitelů.

Mezi taková místa patří North York Moors, Flamborough Head a Bempton Cliffs ve východním Yorkshiru a Reminishin Forest v Surrey.

Ben se vracel z kempu jako Cub Scout na Snowball Plantation poblíž Yorku, když minibus zastavil, aby si všichni mohli protáhnout nohy.

Bylo denní světlo a velmi horko.

Odvážil se vylézt na malý násep, který ho přivedl do zalesněné oblasti a uviděl opuštěnou přístavbu na mýtině.

Ale náhle, asi 25 metrů po jeho levici, Ben řekl, že viděl ostnaté “zelené stvoření” s malou hlavou, stojící na dvou nohách a hodně přes šest stop vysoké s nadměrnými končetinami.

Popsal to jako chůzi se “sklonem”, jako by se snažil stát nebo se nemotorně snažil udržet nízký profil.

Ben řekl The Mirror: “Zalesněná oblast nebyla tak hustá, takže jsem se na tuto věc dobře podíval. Mohlo to být jen pár vteřin, ale navázali jsme oční kontakt, měla černé oči.

“Tahle věc byla neobvyklá, dívala se na mě, díval jsem se na tuhle věc.

” Rozhodně to nebylo z této Země. Byla to taková divná atmosféra. Jeho hlava v poměru k tělu byla drobná.

“Není to jako stereotypní mimozemšťan s šedou kůží a velkýma černýma očima. Tahle věc byla spíš ještěrka. Neříkám, že to mělo šupiny, nebylo to hadovité.

Ben Walgate

Za sebou zahleděl “stvoření” na North York Moors ( Obraz: Ben Walgate)

“Byla olivově zelená od hlavy až k patě, velmi elegantní, štíhle vypadající věc, tmavé černé oči, malá malá hlava, dlouhé paže příliš proporcionální velikosti, které procházely kolem kolen.

“Bylo to prostě z jiného světa, nemělo to být chůze po dvou nohách. Tahle věc šla přímo lesem.”

Ben řekl, že jeho postoj byl “tak blasé”, když s ním přišel do kontaktu, a vždycky se divil, jak věděl, že prostě neuteče a neřekne to svým přátelům a skautským vedoucím.

Shodou okolností byl přesvědčen, že to byl žert a zamířil zpátky k autobusu a očekával, že se jeho kamarádi budou smát tomu, že ho oklamali – ale nikdo nic neřekl.

Ben sám sebe popsal jako “venkovní” dítě, které v té době nikdy nesledovalo žádné sci-fi filmy ani se nezajímalo o mimozemské formy života a několik let na to zapomněl.

Ben Walgate

Ben natočil tuto podivnou “postavu” na jedné ze svých expedic ( Obraz: Ben Walgate)

Ve svých 20 letech se však náhle setkání “vrátilo ke mně jako blesk” a řekl, že si pamatuje, jak horký byl den a měl jasný obraz o “stvoření”.

Poté začal zkoumat a našel online skupiny lidí, kteří tvrdí, že měli podobné zkušenosti.

Asi před pěti lety založil svůj kanál na YouTube, ale nepříjemně řekl, že si nepamatuje přesné místo svého setkání, protože byl tak mladý.

North York Moors je klíčovým hotspotem pro pozorování a je tak místní pro Bena, že tam podnikl mnoho expedic.

“Jsem stále velmi vědecky smýšlející, nebudu jen tak skočit na nic a říkat, že je to mimozemšťan,” řekl.

“Dostávám se ven a zkoumám některé z těchto oblastí a sleduji některé příběhy, které lidé sdíleli.”

Přirovnal to k tomu, jak se Panda stala známou lidem na Západě až v roce 1869, kdy francouzský misionář Armand David přivezl z Číny neporušené tělo.

Ben Walgate

Ben našel něco, co vypadá jako velké stopy na vřesovištích ( Obraz: Ben Walgate)

Ben Walgate

Věří, že jsou příliš velké na to, aby to byla zvířata, o nichž je známo, že žijí na vřesovištích. ( Obraz: Ben Walgate)

Vzhledem ke svým řídce osídleným stanovištím zůstala po dlouhou dobu mimo dohled.

Ben řekl, že “by nebylo těžké, aby něco zůstalo skryto” na vřesovištích.

“Pokud tam venku jsou inteligentní bytosti, a neříkám, že tam jsou, ale je vysoce pravděpodobné, že tam jsou, kdyby sem přicházely na nějaký průzkum nebo výzkum, nebylo by těžké na místě, jako jsou Severní Yorkshirské Maury, zůstat skryté.

“Pěší provoz tam není příliš silný, máte zvláštního cyklistu nebo psa a oblast je 500 a něco čtverečních mil lesů a vřesovišť.”

Řekl, že jednou z hlavních věcí, které mají mnoho z těchto hotspotů společných, je blízkost vojenských základen, včetně vřesovišť, které obsahují základnu RAF Fylingdales.

Ben teoretizuje bytosti z jiného světa, které možná “projevují zájem o naši armádu” nebo jsou to nějaké úrovně “přísně tajného vojenského vybavení”.

zdroj: Mirror, Titulní obrázek: Pixabay.com/SplitShire