Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Na Slovensku zažijete dovolenou jako u moře: Aquapark a termální koupaliště Velký Meder se na vás už těší!

Žitný ostrov, na kterém leží Velké Meder (bývalé Čalovo), je statisticky nejslunečnějším místem na Slovensku. Takže jestli se tam vydáte na letní dovolenou, je jisté, že vám tam nezaprší a nezaprší!

V létě se tam dá koupat až v deseti bazénech, jejichž celková plocha dává po sečtení 3 910 m2 s vodou od 25 do 37 °C. A protože se jedná o geotermální vodu, má blahodárné účinky na pohybové ústrojí.

Adrenalin pro všechny a o děti se vám postarají

Dospělí si tady většinou užívají vířivek nebo sportovního plavání v 50m bazénu, zatímco děti mají vyhrazený prostor ve venkovním bazénu. Hrací elementy děti spolehlivě zabaví: například vodní trychtýř, vodní dělo, barevné skluzavky a tobogany. Toboganové potrubí ústí na rozměrnou rampu nebo do pestrobarevného trychtýře. V areálu najdete i lanovou dráhu Tarzanii. Ta měří celkem 650 metrů a je rozdělena do dvou tras podle obtížnosti. Pro rodiče s nejmenšími dětmi je určený Ostrov drobotiny s týmem bavičů.

Hlad ani nuda nehrozí

V Mederu máte na výběr hned z několika stravovacích zařízení restauračního i fastfoodového typu. Jestli vás nezabaví animační programy, v létě se můžete vypravit na vystoupení hudebních skupin. Vyhlášené jsou zdejší pěnové párty a laserová show, která tradičně ukončí letní sezónu.

Novinka ve Velkém Mederu: wellness centrum

Od února můžete v aquaparku navštívit nové wellness centrzum, které se skládá se ze čtyř typů saun (infra, parní, finské a bylinkové), solné jeskyně, vířivky Jakuzzi, ochlazovacího bazénu, biosolária, dvou relaxčních místností, masážních služeb, pedikúry (i rybí), kosmetiky, akupresurní masáže Ceragem a magnetoterapie Bemer

Kolik vás to bude stát?

V letní sezóně (ta potrvá až do konce srpna) zaplatí dospělý za celodenní pobyt 10 Eur, rodinná vstupenka (2 dospělí a 1 dítě) vychází na 22,50 Eur. Ubytovaní hosté mohou čerpat slevy.

Více se dočtete na www.thermalcorvinus.sk

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *