Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Když fotoknihu z dovolené, tak od HappyFota!

Na dovolené všichni blýskáme jednu fotku za druhou na mobilech či foťácích. Ale co pak s těmi fotkami děláme? Necháváme je ve svých zařízeních. Taková škoda! Jestli chceme mít na co vzpomínat i po prázdninách, proč si z fotek neudělat fotoknihu?

A jestli máte na dovolené připojení k internetu, můžete se pustit do vytváření a objednávání fotoknih třeba hned.

Fotky, fotky, fotky… a co takhle fotoknihy?

U HappyFota se pohybují ceny fotografií podle rozměru od 2,90 Kč, záleží na rozměru. Fotky jsou fajn, lepší než mít jen obrázky v mobilu, ale mnohem lepší je z fotek vyrobit vlastní originální fotoknihu. Fotky se z fotoalba časem mohou poztrácet. Znáte to, někdo si fotku vypůjčí, ale už ji do alba nevrátí. Fotokniha vám v knihovně zůstane kompletní, leda by vám ji někdo vzal celou. Navíc to může být skvělý dárek pro ty, které zajímá, jak jste se na dovolené měli. Ceny fotoknížek začínají na 179 Kč.

Výroba fotoknih je jednoduchá

Nabízí se hned několik možností, jak si takovou fotoknihu vytvořit a objednat: online na stránkách www.happyfoto.cz nebo přes aplikaci www.happyfotomobile.cz nebo přes program HF Designer, který si stáhnete ze stránek www.happyfoto.cz. Průvodce vás už navede, jak máte do šablony vložit fotografie, různé texty, pozdí a další vychytávky. Kniha pak bude vypadat, jako byste si ji koupili v knihkupectví. Vyberte si z několika formátů – od miniknížečky přes malou kapesní až po velkou s pevnými deskami. Pro svátečnější příležitosti a kvalitnější fotky doporučujeme fotoknihu deLUXE, která se vyvolává tradiční chemickou cestou na fotopapír.

Výsledek bude stát za to!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *