Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Prsteny jsou stálicemi mezi šperky, jaké nesmí chybět ve vaší nabídce?

S kamínky, masivní, svatební. Prsteny jsou základem každé šperkovnice a neměly by chybět ani ve vaší nabídce. Dopřejte vašim zákazníkům pestrý výběr, v nabídce velkoobchodu All4Silver najdete prsteny opravdu pro každého. Každý den přidáváme 30 nových designů.

Prsteny bez kamínků jsou pro každou příležitost

Ne každý je příznivcem masivních a okázalých šperků. Pro milovníky střídmější bižuterie zařaďte do své nabídky prsteny bez kamínků. Jsou vkusné, ale rozhodně ne nudné. Jejich velkou výhodou je, že jsou univerzální a jejich majitelé je vynosí k jakékoliv příležitosti. Prsteny bez kamínků pořídíte buď jako prosté kroužky (v matné i lesklé variantě) nebo s netradičními designy.

logo

Diamanty jsou věčné, ale zirkon taky

Kdo by netoužil po prstenu s diamantem? Kvůli vysoké ceně si ho může dovolit však jen hrstka lidí. Levnější a velmi zdařilou variantou jsou prsteny se zirkonem. Na All4Silver najdete jednu z největších kolekcí. Tyto velmi zdařilé kousky jsou ideální jako dárek k významné události nebo jako zásnubní prsten.

Midi prsteny kralují mezi mladými

Absolutním hitem, zejména u mladší populace, jsou midi prsteny. Nosí se na druhém článku prstu, takže vypadají netradičně a originálně. Stejně jako u klasických prstenů, tak i midi se vyrábí v mnoha designech. Jednoduché, dvojité kroužky, kamínky, ornamenty a spoustu dalších.

Prsteny na nohu jsou v létě šik doplňkem

Blíží se léto a s ním i sezóna otevřených bot, sandálků a lodiček. Proto by měla každá dáma věnovat zvýšenou péči svým chodidlům. Krásným designovým prvkem jsou prsteny na nohy. Vyrábí se jako nedokončený kroužek, aby je mohly majitelky vynosit na libovolném prstu.

Základem je kvalitní materiál

Ať už se rozhodnete do své nabídky zařadit jakékoliv druhy prstenů, nikdy byste neměli slevit z kvality. V All4Silver najdete jen velmi kvalitní kousky, které jsou vyrobené z chirurgické oceli nebo čistého stříbra s označením 925. U těchto šperků nehrozí alergické reakce, takže jsou vhodné i pro osoby s citlivější pokožkou.

www.all4silver.com | velkoobchod se šperky

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *