Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Oblíbený tatranský hotel po rekonstrukci láká návštěvníky. Proč sem musíte také?

Slovensko je každoročním oblíbeným cílem obrovského množství českých turistů. Do značné míry za to samozřejmě může pro mnoho obyvatel naší země relativní blízkost Slovenska, ale také absence jazykové bariéry. Na Slovensku se tak můžete cítit jako u nás a vždy tady na vás čeká příjemná domácí atmosféra. Že je Slovensko, a zejména pak tatranské hotely, pro české turisty stále zajímavější, to je dáno také rekonstrukcí mnoha zdejších ubytovacích zařízení.

Ubytování na vysoké úrovni

Není to tak dávno, co se Slovensku v Tatrách vytýkala zejména nižší kvalita služeb. To se však postupně mění, zejména pak v nově zrekonstruovaných hotelech. Takovou rekonstrukcí prošel v nedávné době také nejznámější tatranský hotel Björnsonka. Hotel, který se nachází v Demänovské dolině a je ze všech stran obklopen nádhernou přírodou Liptova, láká zejména na lyžařské středisko Jasná. Nachází se totiž přímo v jeho středu v blízkosti lanovky na Chopok. Užijte si hotel Chopok hlavně v zimě, kdy můžete na lyžích vyrazit z hotelu v podstatě rovnou na svah. Rozhodně to však neznamená, že si zde nemůžete užít dovolenou v létě nebo po celý rok. Je to právě naopak, protože hotel se hodí pro celoroční aktivity, a to jak přímo na místě, tak v okolí. Nabízí čtyři možnosti ubytování, a sice v rámci:

  • Hlavní chaty
  • Villy
  • Hostelu
  • TREE HOUSES

Bohaté možnosti v hotelu i v okolí

Každý z výše uvedených druhů ubytování vám nabídne prvotřídní služby a výborné zázemí. Můžete využít například unikátní venkovní wellness, kde lze relaxovat přímo uprostřed lesa. To vše bude doplňovat nádherný výhled na okolní vrcholy. Samozřejmostí je třeba také možnost využít saunu a další zařízení.

Z výše uvedených možností ubytování rozhodně vyčnívají teprve nedávno vybudované moderní chatky TREE HOUSES, které nabídnou architektonickou modernu s mnoha prosklenými plochami s výhledem na krásnou krajinu. Kouzelný hotel Jasná si zamilujete i pro jeho okolí. Vypravit se můžete do okolních jeskyní nebo si projet cyklotrasy. Samozřejmostí jsou úžasné podmínky pro horskou turistiku.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *