Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Paráda: Fosílie vodovodních potrubí neznámého původu. Byly vytvořeny před 180 000 lety

Série archeologických nálezů kolem zmatených vědců a tajemství stále zůstává nevyřešeno a silně poukazuje na starodávnou teorii mimozemšťanů. Nálezy byly řadou přehledných kovových trubkovitých struktur zabudovaných do hornin.

Trubky, které tvoří potrubní komplex, nejsou stejné velikosti, některé mají průměr 45 cm a velmi malé trubky, jejichž průměr je menší než palec.

Pro začátek, datování, které bylo provedeno za použití méně náchylné datovací techniky zvané termoluminiscenční datování, ukázalo, že dýmky byly vytvořeny tavením přibližně před 140 000 až 180 000 lety.

Datovací technika analyzuje krystalovou strukturu v artefaktu a ukázala, že materiály trubek byly vystaveny extrémnímu teplu před kováním a tvarováním v procesu, který připomíná lidské zpracování kovů. To ukazuje, že v té době existovala vyspělá civilizace, která dokázala roztavit a kovat kovové trubky, a také postavit potrubní komplex pro přivádění slané vody do průmyslového závodu.

Někteří učenci se přesto domnívají, že potrubí bylo možné použít k předávání odpadních materiálů, píše portál DailyMysteries.

zdroj: Dailymysteries.com, Titulní obrázek: Mehr