Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Paranormální vyšetřovatel zachycuje obličej “dítěte duchů” ve strašidelné pevnosti

Colin Waterman, který je součástí skupiny paranormálních vyšetřovatelů známých jako Hunter Tours, se rozhodl strávit noc v notoricky strašidelné budově s některými ze svých kolegů, aby hledali důkazy o “druhé straně”.

Když prozkoumávali černočerné chodby pevnosti a nepoužívali nic než světlo pochodní, zdálo se jim, že zaslechli něco šourajícího se ve tmě.

Waterman popadl fotoaparát a pořídil několik fotografií, ale v té době neviděl nic neobvyklého.

“Udělali jsme tabuli Ouija, volali jsme, abychom zjistili, zda jsou v oblasti nějací duchové a na desce se objevilo malé dítě,” řekl Waterman Kent Live.

Je to duch, případ pareidolie, nebo něco jiného? Kredit obrázku: Colin Waterman / Hunter Tours

“Napsali písmena, my jsme řekli ‘jsi malý chlapec?’ a přešlo to na ‘ano’, on řekl, že tam zemřel, když byl malý chlapec.”

Když si později prohlížel své fotografie, uvědomil si, že chlapce možná skutečně zachytil na kameru.

“Přeskočil jsem fotku a šel ‘vydrž minutu’, přiblížil jsem ji, zesvětlil a vynořila se jako malá tvář,” řekl. “V minulosti jich pár mám, ale nic tak jasného jako tohle.”

“Z toho se vám zbarví husí pupínky, když si myslíte, že jsem tam ve skutečnosti stál a ten se na nás díval a my jsme to neviděli.”

Ale zatímco tvar na obrázku vypadá jako tvář malého dítěte, není možné vyloučit, že by to mohl být jednoduše případ pareidolie – přirozené tendence mozku vidět smysluplné tvary v abstraktních vzorcích.

zdroj: unexplained-mysteries.com, Titulní obrázek: Pixabay.com/Tama66