Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Po léčbě myomových nádorů se Velma Barfieldová stala závislou na lécích proti bolesti. Z padesátileté ženy se později stala sériová vražedkyně

Masová vražedkyně Velma Barfieldová, často přezdívaná “nejhorší babička v USA”, byla údajně milující matkou a babičkou, dokud neprodělala hysterektomii a neobjevily se u ní chronické bolesti zad. Když byla 52letá Barfieldová souzena za vraždu šesti lidí, psychiatr vypověděl, že se psychicky zhroutila kvůli sexuálnímu zneužívání v minulosti. Podle podcastu Lights Out Barfieldová vyrůstala v násilnické domácnosti s otcem, který měl sklony k výbuchům vzteku. Po narození dvou dětí začala mít zdravotní problémy. Moderátor podcastu Josh Thomas vysvětlil: “Byly jí diagnostikovány myomové nádory v děloze, které způsobovaly silné bolesti a krvácení. Lékaři oznámili, že Velma po operaci potřebuje hysterektomii.”

Byly jí předepsány léky proti bolesti, které zřejmě způsobily dramatickou změnu její osobnosti. Začala mít stejné záchvaty vzteku, jakými byl znám její otec. “Velma později napsala: ‘Nevěděla jsem, jak zvládnout své nervy. Od raného dětství, když mě něco rozrušilo, byla jsem z toho nervózní a bála jsem se. Po hysterektomii se to ještě zhoršilo,” řekl Thomas.

Po smrti druhého manžela se rozpoutalo Barfieldové vražedné šílenství. Nejprve se u Lillian Bullardové, Barfieldovy matky, projevily příznaky otravy. Uzdravila se, ale druhý útok v roce 1974 vedl k její smrti. V roce 1976 začal Barfield pracovat jako pečovatel.

Autor: Samo Buk, zdroj: allthatinteresting, titulní obrázek: Pixabay.com/Ichigo121212