Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Pokud se vám někdy ztratí dítě v davu, použijte tento trik: Snadněji ho najdete. Nejdůležitější je pamatovat na boty

Až půjdete příště s dětmi na veřejnost, měli byste zvážit tento trik, který jim může v případě únosu zachránit život. Zavedl ji jeden uživatel Redditu, další rodiče přidali další rady. Podle některých je například nejdůležitější si zapamatovat, jaké boty mělo jejich dítě na sobě.

Nejmenovaná osoba na fóru Reddit se podělila o skvělý trik, který může v této situaci pomoci. Doporučuje vyfotit si dítě, než vyrazíte ven, abyste přesně věděli, co má na sobě. „Když jdete s dětmi ven, rychle si je vyfoťte a vyfoťte, co mají na sobě. V bezprostřední panice je těžké si vzpomenout na jednoduché detaily, jako například co mělo vaše dítě na sobě,“ píše se v příspěvku.

Jiní uživatelé upozornili, že nejdůležitější je pamatovat na boty, protože potenciální únosce obvykle oběti vymění oblečení, ale ne boty. Jedna maminka se podělila o vlastní tip; uvedla, že vždy apelovala na své dítě, aby si pamatovalo boty svých rodičů. „V davu je pro dítě mnohem snazší dívat se dolů než úplně nahoru do vzduchu na obličeje všech. Vždycky jsem kupovala neobvyklé boty, abych to dítěti usnadnila.“

zdroj: Scarymommy.com, Titulní obrázek: Pixabay.com/GuentherDillingen