Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Připravte se na Valentýna

Svátek zamilovaných už klepe na dveře a možná už si pohráváte s myšlenkou, čím si na počest tohoto dne udělat radost. Proč však lásku oslavovat jen jednou v roce? Pořiďte si svůdný set spodního prádla pro speciální romantické chvilky a udělejte radost sobě i partnerovi.

Máte ráda barokní eleganci pyšnící se luxusní výšivkou? Pak právě pro vás je tato mimořádně půvabná podprsenka Intense z kolekce Lisca Selection pro jaro/léto 2019. Dvoubarevná kombinace je jako dělaná pro troufalé ženy, které milují nejnovější trendy, zároveň ale nedají dopustit na funkčnost a pohodlí. Průsvitný tyl vykouzlí omamný efekt nahé kůže připomínající tetování, lesklá a něžná látka zase měkce a bezchybně padne. Navzdory tomu, že košíčky nejsou podšité, podprsenka vašim prsům nabídne přesně takovou oporu, jakou potřebujete. Doplňte podprsenku také kalhotkami ze stejné kolekce, ve kterých se snoubí troufalost, nejnovější trendy a funkčnost. Jsme přesvědčeni, že se stanou nejoblíbenějším kouskem vašeho intimního šatníku. Kalhotky jsou velmi pohodlné, pohrávají si s průsvitnými prvky a svůdnými okraji,

Tento model a spoustu dalšího kvalitního spodního prádla naleznete a zakoupíte v obchodech Lisca v Atriu Flora a OC Letňany, které nabízí módní, kvalitní spodní prádlo, noční oděvy a v letní sezóně i plavky, rozdělené do tří podkolekcí – Lisca Selection, Lisca Fashion a Cheek by Lisca. Značka Lisca je synonymem kvality a komfortu v kombinaci s moderním módním designem. Její výrobky se vyznačují dlouhou životností a její obchody profesionálním prodejním týmem.

www.lisca.cz, #liscalingerie

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *