Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Sedmkrát vyhrál v loterii a vydělal miliony: Muž odhalil taktiku, jak získat peníze

Muži se podařilo vyhrát v loterii již sedmkrát a tvrdí, že se řídil taktikou, která mu přinesla pohádkové výhry, informuje Unilad. Richard Lustig vyhrál obrovské částky ve státem podporovaných loterijních hrách mezi 1993 a 2010. Jak to dokázal?

Důležitá je správná kombinace čísel

Částky, které se mu podařilo vyhrát, se pohybovaly od 10 000 do 842 152 dolarů. “Nezáleží na tom, jakým způsobem čísla vyberete. Jakmile si však vyberete sadu číslic, prozkoumejte, zda je to správná kombinace, a držte se jí. Neexistuje žádná zázračná metoda výběru. Každý den dostávám e-maily s prosbou o pomoc. Jedno číslo vám jackpot nezaručí, ale sada čísel ano,” vysvětlil.

“Dalším způsobem je například rychlý výběr, kdy vám počítač zadá čísla. Nedělejte to. Je to to nejhorší, co si můžete vybrat, protože hrajete s těmi nejméně pravděpodobnými možnostmi,” dodal. Podle něj záleží hlavně na tom, zda máte správnou kombinaci čísel. Pokud byste se o tomto tématu chtěli dozvědět více, je k dispozici také jeho kniha Naučte se, jak zvýšit své šance na výhru v loterii.

zdroj: Obkec.sk, Unilad.com, Titulní obrázek: Pixabay.com/Romi_Lado