Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Svědectví amerického důstojníka před kongresem: Na místech, kam spadlo UFO, měla být nalezena těla mimozemšťanů

Tři významní vojenští a zpravodajští činitelé vypovídali před kongresem Spojených států o neidentifikovaných létajících objektech (UFO), které jsou nyní označovány především jako UAP (neidentifikované letecké jevy), informuje agentura AP.

Podle výpovědí měly Spojené státy pozorování těchto objektů tajit po celá desetiletí, což zřejmě není příliš kontroverzní tvrzení, a jak dosahují dřívější výpovědi a přiznání, skutečnost od toho zřejmě není příliš vzdálená. David Grusch však před Kongresem přiznal i mnohem šokující skutečnosti, například to, že USA v UAP našly i mimozemskou biologii, což však nebylo specifikováno.

Na první pohled může takové označení označovat mimozemské bytosti, ale tento široký pojem může také jednoduše označovat mikroby. Podle svědků se mělo jednat o těla mimozemských bytostí, a pokud by se to potvrdilo, lidstvo by čekal nebývalý otřes. Téměř veškerá věda zabývající se vesmírem a hledáním mimozemského života, stejně jako filozofie lidstva, by se musela od základu přepsat.

Ale svědectví před kongresem, dokonce ani pod přísahou, nic nedokazuje. I kdyby svědci skutečně věřili tomu, co říkají, není vyloučeno, že si některá fakta prostě špatně vyložili nebo si mnohé události vymysleli.

V rámci výpovědí se dokonce objevil nový popis UFO, podle něhož byla pozorována v podobě černých krychlí uprostřed průsvitných kulovitých obalů. Spojené státy by měly mít povědomí o nelidské aktivitě již od 30. let 20. století, ale mnohá tvrzení se zcela rozcházejí s dosavadními vědeckými a odbornými poznatky.

Hlavním argumentem zastánců těchto tvrzení je, že vládnoucí elity, na které nedosáhne ani kongres, se snaží taková pozorování utajit. Pokud však něco takového tajily téměř 90 let, není jasné, proč trojici svědčící před kongresem nezamlčely.

Autor: Stanislav Makovickýi, zdroj: AP, Startitup, Titulní obrázek: Pixabay.com/christianplass