Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Trendy přechodné bundy a mikiny, které se stanou TOP kousky ve vašem šatníku

V pánské módě patří mezi stálice v šatníku každého muže bezpochyby mikina s kapucí nebo také nějaká ta přechodná bunda. Jsou to totiž univerzálně využitelné svršky, které uplatníte po velkou část roku. Kdykoliv je trochu chladněji, vezmete si mikinu, nebo přechodnou bundu, pokud potřebujete vyrazit někam, kde se mikina nehodí. Nepřemýšleli jste o tom, že už stojí za to obnovit váš šatník nebo v něm něco doplnit? Na trhu si aktuálně můžete vybírat ze stylových trendy kousků, které se stanou osvěžením vašeho outfitu.

Mikina s kapucí je zaručená stylovka

Každá dobrá mikina by měla nabídnout příjemný materiál, který je měkký a pohodlný. Také by měla být vyrobená z kvalitního materiálu, aby vypadala opravdu dobře. Pro jakoukoliv neformální příležitost je to oblečení jako stvořené. Ať už vyrazíte ven se proběhnout, nebo jen tak na procházku do parku za sychravějšího počasí a podobně. Vybírejte pánské mikiny s kapucí v různých designech, Které se vám jen tak neokoukají. Mikinu si můžete dovolit klidně i do práce, pokud nemáte předepsaný nějaký striktní dresscode. Mikina se dá skvěle kombinovat prakticky s libovolným oblečením, což je další její přednost. Ideální je, pokud si k mikině vezmete:

  • Tričko
  • Džíny
  • Tenisky

Tedy klasické casual kousky, které se budou s mikinou ideálně doplňovat. U mikiny můžete vsadit také na vždy zajímavou a nápaditou variantu, která dokáže připoutat pozornost, a to na mikinu s potiskem. Oblíbené jsou jak mikiny na zip, tak mikiny přes hlavu, záleží na tom, kterou variantu preferujete, případně samozřejmě můžete střídat, na co máte právě náladu.

S přechodnou bundou zvládnete každé proměnlivé počasí

Dalším důležitým svrškem, o kterém jsme mluvili, je přechodná bunda. Tu využijete nejčastěji během jara a podzimu, kdy je počasí nevyzpytatelné. Je to zkrátka období, kdy není ani úplně teplo, ale ani velká zima. Dnes si můžete vybrat trendy pánské přechodné bundy, které mohou být vyrobeny z různých materiálů. Ať už je vám bližší polyester, džínovina, nebo třeba ekokůže.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *