Cool magazín

Zábavný cool magazín

Type to search

Trezory jsou klíčovým prvkem pro zajištění bezpečnosti vašich cenností

Trezory a sejfy představují nepostradatelnou součást zabezpečení pro uchování cenných věcí a důležitých dokumentů. Jejich hlavním účelem je poskytnout ochranu proti neoprávněnému přístupu, krádežím, zneužití nebo poškození, například v případě požáru. Cennosti jako peníze, cenné papíry, drahé šperky, hodinky, papírové i elektronické dokumenty a dokonce i klíče vyžadují spolehlivé zabezpečení, které lze poskytnout pouze kvalitním trezorem.

Certifikované trezory

Pokud hledáte optimální řešení pro ochranu vašich cenností, je rozumné vybírat trezor / sejf z kategorie vysoce odolných trezorů s certifikací. Jako příklad můžeme uvést trezory od renomované německé společnosti BURG-WÄCHTER, která je synonymem pro špičkovou kvalitu, precizní zpracování a vysokou odolnost. Trezory od značky BURG-WÄCHTER jsou vyrobeny s dvojitým nebo trojitým pláštěm, mají skryté panty a pevné zámky, což zajišťuje bezpečné uzavření. Navíc jsou trezory vybaveny dalšími bezpečnostními prvky, jako je automatické blokování při pokusu o neoprávněné otevření.

Všechny trezory v této kategorii jsou certifikovány pro konkrétní úroveň bezpečnostní třídy trezorů, která odpovídá aktuálním evropským bezpečnostním normám EN 14450 a EN 1143-1. Tato klasifikace určuje úroveň odolnosti proti vloupání a také doporučenou hodnotu, do které lze obsah trezoru pojišťovat podle hodnocení evropského certifikačního orgánu ECB S.

Různé typy trezorů

Trezory od značky BURG-WÄCHTER nabízejí širokou paletu různých typů, které určují jejich optimální využití. Patří sem trezory pro střelné zbraně, speciální ohnivzdorné trezory, stěnové trezory a domácí trezory určené pro domácnosti nebo kanceláře pro běžné použití. Nabídka trezorů je tedy velmi pestrá a pokrývá prakticky veškeré možné potřeby. Při výběru trezoru máte také možnost volby mezi mechanickým a elektronickým zámkem. Všechny typy trezorových zámků jsou vysoce spolehlivé a odolné proti neoprávněnému odemčení nebo jiným pokusům o průnik. Mechanické zámky na klíč jsou tradiční a spolehlivé, zatímco elektronické zámky nabízejí modernější způsob odemykání pomocí číselného kódu nebo otisku prstu. Obě varianty představují moderní a bezpečný způsob zabezpečení.